Küfür eden bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Kız arkadaşınızın ağzı bozuk olsa ve durmadan küfür etse ona karşı olan hisleriniz nasıl olur?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Küfür ne ya? eziklikten ve basitlikten baska bişey değil.

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Durmadan küfür eden bir kız itici gelir. Zaman zaman yerinde küfür etmesi ise keyifli bir kadın algısı yaratır. Cünkü "ay ben cok kibar bir kizim" modunda gezen bir kızdan hic bir erkek keyif almaz. Arada bir agzını bozabilmeli kız. Fakat sorunuzdaki gibi durmadan küfür ediyorsa "ben erkek halimle bu kadar agzımı bozmuyorum, bu kız bu kadar bozuk agızla konusuyor allahım neydi günahım" derim:)

1|0
    0|0
  • Küfür eden bir kıza pek olumlu bir şekilde yaklaşmam. Çünkü küfür eden ile etmeyen arasında dağlar kadar fark vardır. Küfür etmeyen kızın yaşamı bile belirli şekilde farklıdır. Tabii her kız son dönemlerde küfür ettiğinden dolayı bu yorum ne kadar doğru bilemiyorm..

0|0
    1|0
  • Benim için o arkadaşın bir yeri olmaz sebebi bayanların dna'sına uymuyo bayan dediğinin ağzı bozuk olmaz aksine kibar olur. ağzı küfürbazsa erkekten ayıran sadece cinsel organı mıdır? küfürlü konuşan kızların geneli kişilik bozuklugu dağınık aile ve arkadaş düzeniyle sorun yaşayanlardır ve elbette iyi bir şey değil...

0|0
    1|0
  • eğer lafı gediğine oturtacak cinsten bir küfür etmişse yadırgamam. ama bunu alışkanlık haline getirmişse her cümlesinde küfür ediyorsa tez zamanda yol verilmeli.

1|0
    0|0
  • sürekli küfür eden kız kötü sıfatları kendine çeker. bu daha sonra hayatının her alanına yansır ve durduk yerde çöp muamelesi görmeye de başlar.

Ama genel olarak doğru düzgün konuşan hanım hanımcık bir kız çok sinirlenip ufak bir küfür etse bu çok şirin gözükür. ahan da bu :)

0|1
    1|0
  • Çok çok sinirlendiği zamanlar hariç küfür etmesi (o da bana değil elbette.) çok çirkin oluyor gerçekten. Bir de lafı cuk diye yerine koyabiliyorsa, denk getiriyorsa o da hoş görülebilir. Ama alışkanlık haline getirdiyse bazı şeyleri koşa koşa kaçmak gerekir. Sempatik veya samimi değil kesinlikle.

1|0
    1|1
  • sinirlenince olabliyor ağızdan ister istemez çıkabiliyor...Ama her 2 kelimenin arasında bir küfür oldumu o kızdan soğurum yani değişik şeyler aklına gelir insanın... kültür meselesi bunlar arkadaşım küfürde neymiş..

0|0
    1|0
  • karşılıklı küfürleşirdik heralde ama seviyemizi korurduk bi

şekilde :))

0|0
    0|0
  • Soğurum kendisinden. Sürekli küfrediyorsa tabii. Arada etse neyse...

1|0
    1|1
  • ne güzel işte o benden ben ondan öğrenirim ufkumuz genişler :)

1|0
    0|0
  • küfür günümüzde genelleşti yani kız erkek çocuk herkez ediyor, normal hareket yani.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanımda arkadaş diye taşımam, taşıyanı da taşımam, taşıyanı taşıyanı hiç taşımam.

Ya şaka bir tarafa da kadına hiç yakışmıyor, gerçekten selam bile vermiyorum ben böyle kadınlara. Kadın demek; zarafet demek, incelik demek, seksapel demek...

0|1
    1|0
  • Sinirlenince ederim. Sevgilimi de diğerlerini de sallamam.

1|0
    1|1
  • Küfrün de seviyesi olduguna inanıyorum. Öyle pis pis ulu orta küfür eden kadınlardan hoşlanmam. Ama yeri geldiğin de seviyesinde kadın olduğunun bilinciyle edilen küfür bence olmalı.

0|0
    0|0
  • Argoyu seviyorum. Argo kullanan insanlarla bir sorunum yok. Karşılıklı argolaşıp duruyoruz, eğlenceli oluyor.

0|0
    0|0
  • çok itici, mide bulandırıcı, iğrenç. Yanımda birinin etmesinden hiç hoşlanmam asla da etmem.

0|0
    1|0
Yükleniyor...