Sizinle bir oyun oynayalım mı?

Kışın çok zorlu geçtiği bir köye çıkmıştı tayinim. Kuş uçmaz kervan geçmez tabirini de burada öğrenmiştim. Sabahları erkenden kalkıyor güneşin sonsuz gibi gözüken sıradağları aydınlatmasını izliyordum. İşten geldiğimde yorulmuş olmayı ümit ediyordum ki erkenden, sıkılmaya fırsat bulamadan uyuyabileyim...

devamı sizde

Güncellemeler:
4gün Gelin oynayalım

0|0
1|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Oturup güneşi izlerken dağların arasından sesleri duymaya başladım çığlık, haykırma, yalvaran ve titrek sesler hemen bir taşın arkasında saklandım olayları merakla izlemeye başladım. Sesler daha da yakından gelmeye ve seslerin sahiplerini de görmeye başladım bugünün gerçekten tuhaf ve yorucu olarak biteceğinden emin olmuştum. Bir grup elleri be ayakları zincirlenmiş insanlar ve her birine eşlik eden diğer grup insanlar olayı çözmeye çalışırken.. ben tıkandım 😂😂

1|0
    0|0
  • Sobanın sakin ateşiyle ısınan odamda pencereden kar tanelerinin gök yüzünden düşerken süzülüşlerini izliyor içimi ısıtan çayımı yudumlarken ilham perilerinin yazdırdığı bir kaç cümle ile geceye veda ediyordum huzur dolu bir kış gecesinin çıkardığı seslerle... 😁

1|0
    0|0
  • Sonra yaktım sobayı doldurdum odunu yanında uyudum hamam gibin mis:/

0|0
    0|0
  • I want to play a game

0|0
    0|0
  • Oynayalim

0|0
    0|0
  • O esnada kurtlar beni yedi mutsuz son

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir sabah yataktan kalkmaktan zorlanıyordum kisti soguktu sağa dönüyorum olmuyor sola dönüyorum yok yine olmuyor sonra yorgani başıma çektim uyudum tekrar

1|0
    0|0
Yükleniyor...