300 puanla hangi üniversite hangi bölüm ?

Tavsiye edebilceğiniz iş imkanı fazla açıkta kalmıyacağım bölümler önerebilirmisiniz 2 ya da 4 yıllık ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• sağlık bölümlerinin önü açık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence kesinlikle 4 yıllık bir bölüm okumalısın artık boşta kalan herkes 2 yıllık okuyor .4 yıllık okursan her konuda şansın daha fazla olur bölüm olarak ta sayısal mezunuym tm ve ts bölümlerini pek bilmiyrm.

0|0
    0|0
  • geçen yılın puanalra bölümlere bak

0|0
    0|0
  • İş imkanı olması önemli ama ondan önce istediğin bir bölüm olması önemli... Sonuç olarak bu işi sen yapacaksın. Bir ömür boyunca sen çekeceksin. İleride kendine kızma bence... İstediğin bölüm neyse onu seç derim...

0|0
    0|0
    • Ah bir karar veremedim ki siyaset bilimi ve kamu yönetimi nasıl sence

• Benim diyebileceğim hiç bir şey yok. Bak beni yine anlamamışsın. Sen ne istiyorsun? Orası önemli. Doktor olmaksa isteğin git bir daha hazırlan doktor ol... İstediğin iş neyse onu yap demek istiyorum... Ben sabahdan akşama kadar sana bir ton bölüm sıralasam ne olacak? İş olanakları sürekli değişebilir ama yaptığın işi bir kere daha değiştirme imkanın yok...

• ygs puanı mı 300?

0|0
    0|0
    • evet ygs 3 ts puanlarımda 300 civarı gelicek tm 3 de 300 tm 2 de max 260

• hiçbir bölümün garantisi yok ne yazık ki

0|0
    0|0
  • bölümün ne ki

0|0
    0|0
  • kesinlikle 2 yıllık meslek okullarına gitmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• niğde,balıkesir ve düzcedeki üniversitelerden birinde sosyal güvenlik okuyorum oldukca memnunum tavsiye ederim is bulma imkanı cok yüksek fakat 2 yıllık

0|0
    0|0
Yükleniyor...