Oguz Atay, Tutunamayanlar kitabini okudunuz mu kitap hakkinda dusunceleriniz ne?

Fikirlerinizi cok merak ettim simdiden tesekkurler☺️

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Okumadan ölme derim. Eşsiz, kusursuz bir kitap

0|0
    0|1
    • 6gün

Seni bu kadar etkiliyen neydi

• 6gün

Türk Edebiyatının en önemli eserlerinden biridir, kötü diyenler olmuş, üzdü. Alışılmış üslubun dışındadır. hayata tutunamayan, gidişatı kabul etmeyen, inkarın ve isyanın romanı. Oğuz Atay’ı ve eserlerini anlamak için öncelikle karakterleri iyi özümsemek ve iç dünyasını anlamak gerekmekte

• 4gün

Haklisin cok tesekkur ederimm

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeni başlicam bende

0|0
    0|0
  • kağıt üstünde güzel duruyor tutunamayanlar ama gerçek hayatta biz de sevmiyoruz onları. mesela babam bir tutunmayan' dı. bütün özellikleri (?) taşıyordu. ben bile öldükten sonra sevdim adamı. (ne sevmek ama) işin ilginç yanı entelektüel bir mühendis olan oğuz atay neden kendini bir tutunmayan olarak gördü. ya da gördü mü? görmüş olmalı ki yüzlerce sayfa döktürdü. belki de bunun işle- güçle alakası yoktur. meslekle, entelektüellikle de, bir tür yaşam becerisinden yoksunlar tutunamayandır.

0|0
    0|0
    • 6gün

Yorumun valla harika herkes okumadim diyo ya da kotu dddiler sen cok begenmissin sanirim ayrica dogru kimse sevmez tutunamayanlari

Kızlar Ne Diyor 8

• Okudum ve okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Okuyunuz.

1|1
    0|0

• -Gözden ırak, gönülden de ırak olur mu efendimiz?
    -Hayır Olric. Yüreğinde bir yer açıp oraya oturttuğun her kimse, seninle birlikte gider her yere.

1|0
    0|0
  • Yarım

0|0
    0|0
  • Okumadım

0|1
    0|0
  • Saçma sapan bir kitap. Olric diye karakter uydurmuş onla muhabbet çeviriyor

0|1
    1|0
    • 6gün

Yorumuna sasirdim cidden normalde cok begenilem bir kitapdod

• 4gün

@Nottee ben okumadim o yuzden sizin yorumlarinizi sordum diger yorum atan kisilerin iyi pozitif yorum yapmis ondan oyle dedim

• 4gün

Yorumum size değildi. Okuduğunu iddia eden ve kitabın Olric'le konuşmalardan ibaret olduğunu söyleyen kişiye yazmıştım.:)

• Okumadim merak ediyorum

0|0
    0|1
  • okumadım

0|1
    0|0
  • metrobüste yazdığını düşünüyorum :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...