İnsanların geneli tarafından sevilip beğenilmiş filmlerden sizin beğenmediniz oldu mu hiç?

Iki tane var biri esaretin bedeli diğeri ıssız adam gerçekten ikiside anlamsız benim için benimle aynı fikirde olanlar var mı?Yada imdbsi veya puanı yüksek olup sevmediğiniz film veya filmler var mı buyrun bakalım:))

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Esaretin Bedelini beğenmeyinin insan olduğundan şüphe ederim.

Şaka şaka beğenmeyebilirsin tabi o filmi beğenmeyen %0.0001 lik kesimden olabilirsin:D

Herkesin vardır öyle popüler olupta beğenmediği filmler ben harry potter serisini sevmem mesela.

0|0
    0|0
    • harry potterla yüzlüklerin efendsine merak edip bakmadım bile:))

• Film için söylemiyorum ama ön yargılarını yenmelisin sana bir arkadaş tavsiyesi :)

• ön yargı değil ya severim aslında fantastik fimleri ama o kadar uzun hint filmi harşcş film izlemiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Forrest Gump (1994)

Cidade de Deus (2002) - Tanrıkent

Apocalypse Now (1979) - Kıyamet

Saving Private Ryan (1998) - Er Ryan'ı Kurtarmak

The Departed (2006) - Köstebek

Requiem for a Dream (2000) - Bir Rüya İçin Ağıt

The Deer Hunter (1978) - Avcı

Into the Wild (2007) - Özgürlük Yolu

0|0
    0|0
  • imdb de ilk 100 arasında olduğu için American beauty i izlemiştim.Hiç beğenmemiştim.A requiem for a dream için de aynı şeyi düşünmüştüm.Bazen şaşırıyorum bu film nasıl ilk 100 de yer alabiliyo diye.:)

0|0
    0|0
  • harry potter para verip yine izlettiremezler

0|0
    0|0
  • ağır dram filmlerini sevmem

0|0
    0|0
  • Issız Adamı izleme gereği bile duymadım. Ama Esaretin Bedeli güzel. Bende Pulp Fiction, God Father sevmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Issiz adami bende pek sevmedim ve kelebegin ruyasinida biraz abartikklarini dusunuyorum :))

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi o filmi bayıla bayıla izliyorlar ya hayret ediyorum

0|0
    0|0
  • Film sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...