Sevgilimden bugün telefonunu istedim vermedi...

sevgilimden bugün telefonunu istedim vermedi.ısrar ettim bir kaç kere olmaz dedi. neden dedim görmemem gereken şeyler varmış ama onunla ilgisi yokmuş.. yeminler etti vermedi.! ben sinir oldum tabi sadece resim çekmek için istemiştim öyle yapınca iyice işgillendim.. güvenmek konusunda hata mı yaptım. parayonak oldum o saatten beri.acaba ne vardı içinde ?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sevgilini bizlerden daha iyi biliyorsun.Yapıp yapmayacağı konuda karara sen varmalısın.Fakat hayatta imkansız diye birşey yoktur.Ama ihtimaller doğrultusunda konuşacak olursak.Erkek arkadaşları ile argo,küfürlü v.s. durum içeren mesajlar olabileceğini düşünürsek ve bunlarıda senin görmenden rahasız olacaksa göstermeyebilir.Hemen aldatıyor diye düşünme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim de birileri özel eşyama göz koyarsa ben de vermem. Evdekiler bile bilgisayarıma, telefonuma bakamaz iken, sevgili de kim ki...

0|0
    0|1
  • Merhaba Neriman;

Demek öyle.. Sevdiğin bebe telefonunu sakladı.

Nyie saklar sence ?

- Ya telefonunda karı kızla makara kukara hakara kikiri yapıyordur

- Ya da hayvan pörnosu izlemiştir, sen görme diye saklıyordur

Yani her iki durumda da o bebe silinip atılması gereken bir bebe

Evet sen güvenmekle hata etmişsin

Şimdi ona son mesajını at ve ayrıldık bitti de.

Kendine başka bir enayi bul da

Ben Selpak kızlardan değilim de

0|0
    2|0
  • hep kızlar vermeyecek değil ya birazda sız merak edin içinde ne var diye...

0|0
    0|0
  • başka kızlarla konuşmuştur sonuçta senle ilgisi olmayan kızlar yemininde haksız değil.yada p*rno falan vardır belki

0|0
    0|0
  • yahu güzel kardeşim belkide ,erotik video veya resim falan vardır görmeni istememiştir.:)

0|0
    0|0
  • belki seni deniyo?

0|0
    0|0
  • kesin aldatıo ya da eski sevgilisini unutamamış, resimleri saklıo

0|0
    0|0
    • ben de bu ihtimal üzerindeyim... :(((

• ben telefonu isticem vermicek haa öyle sevgili mi olur la zorla alırım vermedi mi nah görür yüzümü, valla hepiniz için demiorum ama çoğu kız burda gördüğüm kadarıyla vermiş ipleri sevgilisinin eline, az zor olun yahu, erkeğin yaptıgını siz yapın

• p...o olabilir utanmıştır göstermeye ::D

0|0
    0|0
    • ya klıma geldi onuda söyledim hatta p*rnomu var neden kızimm kızmiicam dedim...

• Sevgilinin önceden bir hatası olmadıysa kesin öyledir

sonuçta sen kızmayacakta olsan gururu var onunda

zaten inşallah seni üzecek sey değildir

en iyi ihtimal bu

• % 100 eminim aldatılıyorsun :D

0|0
    0|0
  • Vermediğine göre bir halt yediği kesin..

0|0
    0|0
  • Ooo ne sen sor ne ben söyleyeyim. Ama ne yoktur bil yani.

0|0
    0|0
  • Niye istiyorsun ki adamin telefonunu.

0|0
    0|0
  • bence kızla fotosu var senden sakladı en kötü ihtimal mesaj vardı onu sakladı aha gör

0|0
    0|0
    • şöle bir resmine baktım da armine nin mankenleri gibisin, olan şakirt mi ?

• P*rno videoları olabilir :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde sevgilim telefonumu istese vermem ona ,bunun güven ya da baska bırseyle ıle alakası yoktur .Kısısel esyalar kıssının kendısıne aıttır

0|1
    0|0
  • gizlice almayı deneseydin keşke,bak bende merak ettim şimdi

0|0
    0|0
  • vericek diyosam vericek. bu kadar ısrara güvenimin kırılması pahasına hala vermiyorsa bitmiştir.

0|0
    0|0
  • mesajı olabılır belkı de vıdeo falan vardır hanı ne desek sımdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...