Anime izlemeyi sever misiniz?

soru gayet basit.anime izlemeyi sever misiniz? severseniz en sevdiginiz hangisi? ben cok severim .peki ya siz ?

Güncellemeler:
cevaplariniz icin simdiden tesekkurler .:)

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• İzlerim.Şu aralar Full Metal Panic e devam ediyorum.Naruto Fairy Tail ve Bleach ilgilendiğim mangalardan birkaçı.İzlediğim animelerde şu anlık Naruto ve Full Metal Panic.Tavsiye olarak Naruto,Kara no Kyoukai bu 2 sini önerebilirim.Ama birbiriyle alaka aramayın.Bambaşka 2si.İlk izlediğim anime Red Baron.1995 de başlamıştım tabi o zamanlar anime olup olmamasını bilmiyorduk,anlamıyorduk.Fakat animeliğini bilerek izlediğim ilk seri Kyaputen Tsubasa.Geçmişte de(2005-2007) Pokemon ile ilgili en büyük siteyi kurmuştum ama 2 sene sürüp kapanmıştı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yok izlemem :D Sınıfta izleyen bir kız vardı. Bir kere ne izliyosun diye sorduğumda göstermişti ve aramızda geçen konuşma:

-Kedi la bu!

+O Klanın en güçlü kedisi bir kere! Onun adı tekir! Hem kaslarını görmüyo musun? O seni de döver.

-Oldu o zaman. Hadi görüşürüz.

Ve bir daha animeyle uzaktan yakından alakam olmadı :D

1|0
    0|0
  • naruto hastasıyız

1|0
    0|0
  • one piece van pis

1|0
    0|0
  • Azizm ben sevmem de

Bizim bir Yukii'miz var,

Anime deyince o aklıma geliyor

yuki yuki, nerdesin çık ortaya

2|1
    0|0
    • Yuki kar demek japoncada.Genelde kar kadar güzel kız anlamında Japonlar Yuki ya da Yuuki diye isim verirler çocuklarına.Normalde yuki:kar demek.

• severim, bir ara çok ilgilenmiştim ama artık pek izleyemiyorum.. en son ninja scroll serisini izlemiştim.

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

1|0
    0|0
  • narutoyla avatarı izledim .. gerisine vakit yokk

1|0
    0|0
  • Su aralar shingeki no kyojini merakla bekliyorum :)

1|0
    0|0
  • Togainu No Chi'yi izlemiştim...

1|1
    0|0
  • Bir aralar arkadaşım naruto felan izliyordu. Banada önermişti bir kaç kere baktım ama hiç hoşuma gitmedi. Zaman kaybı bence...

0|0
    1|0
  • Şırek

Başkada aklıma gelmiyo :D

1|1
    0|0
  • Yok ya hiç sevmem. Bizim okulda bir arkadaş vardı. Hentai hastasıydı. Arıza herif :D

1|0
    0|0
  • anime ye göre değişir

1|0
    0|0
  • Dragon Ball küçüklüğümden beri, hiç vazgeçmem Goku'dan :D

0|0
    0|0
  • Hayır sevmem.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bayılırım

1|0
    0|0
  • elfen lied, naruto ve spirited away'i cok sevmiştim ama naruto'nun cok fazla bolumu var yarıda bıraktım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...