Eski Hürrem mi, yeni Hürrem mi?

Ya yeni Hürrem geldi bence hiç yakışmıyor. Siz ne düşünüyorsunuz ? Bence Meryem Uzerli geri gelmeliii..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence fena olmamış. iyi oyuncu o kadın da

0|0
    0|0
    • Evet iyi oyuncu ama Halit Ergençten daha yaşlı duruyo. ve eski Hürrem'e göre yakışmamış

• ben ilk zamanlar kıl oluyordum da ben de alıştım

• ama tatlı kadın şimdi konuşması gözleri saçları ben seviyorum valla geri gelsinn

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• işin yokmu senin

1|0
    0|0
  • aslında aralarında fark var.birisi tam anlamıyla yırttık yani meryem . diğeri ise karakter olarak zaten sakin ve tam bir hanımefendi. fark bu:)

0|0
    0|0
    • Hayırr. Meryem iyi bir oyuncuydu ve yeni gelende onun gibi olacak sonuçta ikisininde rolünü sözlerini yazan aynı kişi sadece o biraz yaşlı kaldı ve seyirci Meryem'e alıştığı için yeni gelen yakışmadı belki en başta gelse olabilirdi ama film tuttuktan sonra oyuncu değişimi olmuyo ve film ilerleyemiyo bence final yakındır.

• Hiçbirisi işe yaramaz. Sözde şeriatla yönetilen bir ülkenin hanımları. Göğsü açık mı giyiniz

0|0
    0|0
  • seni koyabilirlere:)

0|0
    0|0
    • Hımmm olabilirdi. Aslında teklif geldi ama ben istemedim ya

• anlıyormusun:D

• gibi yapıyorum diyelim

• 2sinden de bir yol olmaz

0|0
    0|0
    • Ama Meryem Uzerli güzeldi ve iyi oyuncuydu bence rolünü güzel yapıyo ve yakışıyodu

• ya zamana bırak onada gözün alışır dışlama yeni hürremcağızı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bencede gelsin çok yetenekliydi çünkü, ama Burnout olmuş dinlenmesi lazım.

0|0
    0|0
    • Geçen hafta sezon finali yapıp gelecek sezona o beklenebilirdi öyle düşünüyorum ben

• Gelemeyecek kadar rahatsız demek ki, seyirciye saygı babında birini koydukları iyi oldu, ona da alışırız be ya

• Biraz zor olacak ama ya

• Napalım kadının psikolojisi hastalanmış tutup kolundan getirsinlermi yaazık

0|0
    0|0
  • Sülümanında yenisi gelsin o zaman. :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...