Bu filmi bileniniz var mı?

eski bir film. çevresinde komşuları olmayan bir yerde yalnız yaşayan tarımla geçimini sağlayan bir aile var. genç ve küçük olmak üzere iki çocukları var. genç olanı sirk ( sanırım ) ile yakınlara gelen bir kıza aşık oluyor. ip ile garip bir şekilde eğlendiklerini hatırlıyorum. hatta evin dışındaki bir kulübede kız ile birlikte oluyorlar. çocuk bunları görüyor. küçük olanına bir kitap hediye etmişti kız ve çocuk hayaller kurup duruyor. ailesinden bu yüzden azar işitiyor. abisi için, onun için fedakarlık yapmak için, çocuk intihar ediyordu sonunda. kafayı yiyeceğim ismi neydi. hatırlamazsam olmaz.

Güncellemeler:
buldum. yazayım ismini. Abril Despedaçado. filmin esas meselesini unutmuşum ama neyse izleyeyim yeniden.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• film mi eskiydi yoksa anlatilan donem mi eski? cunku benzer bir film var fakat yeni .

0|0
    0|0
    • film eski gibi kalmış aklımda. sen hatırladığını bi söyle.

• tüh ya değilmiş. heyecanla filmin ismini söylemeni bekliyordum.

• bir kac oyuncu ya da daha cok bilgi olsa bulunur aslinda

Erkekler Ne Diyor 2

• bu film türk filmimi yabancı filmmi

0|0
    0|0
    • yabancı. tanıdık mı geldi?

• ben bu filmi hatırlar gibiyim ya lunaparkta dönme dolaba falan biniyorlar demi

0|0
    0|0
    • dönme dolap değildi sanırım ama bir dönme durumu vardı. ip ile eğleniyorlar derken o anda dönüyorlardı.

• dediklerin olabilir. oradaki küçük çocuğun ismi yoktu diye hatırlıyorum. çocuk diye sesleniyordu ailesi falan gibi bir şey hatırlıyorum. senin hatırladığın filmdeki oyuncuları bilmiyor musun. filmin ismi gelmiyor mu aklına.

• filmin adı aklıma gelmiyor ya :((

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...