Aşk yaşam stilimizi değiştiriyor mu?

Hayatımıza giren insanların bazıları kısa süreliğine bazıları uzun süreliğine hayatımızda kalıyor genelde hepsinin ortak özelliği oluyor hayatımızda derin iz bırakmaları hepsi ders veriyor hepsi içimize işliyor. Peki bu insanlarla gittiğimiz cafeler dinlediği müzik tarzına bazen eşlik etmeler o istemiyor diye bir giysimizi giymemeler...Acaba onlar gittikten sonra bu değişen stilimiz mi bizi mutsuzluğa itiyor? Ve o insandan koparamıyor? Aşk yaşam stilimizi ne kadar etkiliyor?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bunu bir kere yaptım sadece bir kişi için..hayatım rezil oldu onunlayken..sonra kendime bunu bir daha asla yapmadım.aşkın acı çekmek olmadığını anladığımda aklım başıma gelmişti.beni seven olduğum gibi kabul etmeliydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• stil aşkla bir alakası olduğunu sanmıyor

0|0
    0|0
    • yok abıcım normal stıl degıl yasamımız degısıyormu yanı yasam stılı

• en basitinden şöyle anlatim normalde ben kendimi sinek kaydı traşlı olarak seviyordum öyle hoşuma gidiyordu. sevgilim hafif kirli sakallı gördü dedi aa çok yakışmış böyle daha güzel dedi. geçenlerde baktım harbi hafif kirli sakal bana sinek kaydı traştan daha çok yakışıyor. sakal tarzımda bile değişme oldu =)

0|0
    0|0
  • aski bilmem zaten inanmiyorum da ama sevdigim kadin hayatimda ben bile farketmeden degisiklere neden oldu. ornegin daha duzenli yasiyorum, bazi kisilerle ( potansiyel tek geceliklerle) bagimi kopardim, uc noktalarda yasamak yerine daha gelecegi dusunur oldum, hatta yemek yapmayi bile ogrenmeye basladim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet etkilenmiyorum desem yalan olur.Cunku bence bir iliskinin omurgasinda "ben" olmaktan vazgecerek " biz" olunur. Ne kadar olur ona gelince; ben olabildigince kisiligim ve iliskim arasinda sorun yaratmayacak sekilde bunu uygulamaya calisiyorum.Kendimi gerceklestirmek benim icin cok onemli ama bazen iliskimi daha saglikli surdurmek adina tek basimayken davrandigimdan fakli davranabiliyorum.

0|0
    0|0
  • çok etkiliyor kesinlikle. asla yapmam onu giymem bunu dinlemem denilen şeyler bir bakmışsın hayatının parçası olmuş. bir süre sonra birlikte yapılan şeyler alışkanlık halinede geliyor bitse bile daha sonra bir şekilde akla gelip anıların canlanmasına neden oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...