Emine şenlikoğlu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Dün bir konferansına katıldım içlerinde tek açık olan bendim çoğu katılımcı çarşaflıydı emine hanımdan üç kere söz hakkı istememe rağmen bana söz hakkı tamımadı cemaat falan dediler rahatsızmış zaten çok uzun sürmedi katılım fazla değildi yarın gelmesem mi acaba falan dedi en son kitaplarını tanıttı alan kişiler olursa imzalarım dedi yanına gittim üç kitabını okuduğumu ve bir fotoğraf çekinmek istediğimi söyledim rahatsızım yarın dedi peki deyip çıktım açıkcası ben kendisini pek samimi bulmadım
Emine şenlikoğlu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

0|0
3|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Cidden, nasıl bu kadar mal olabiliyorsunuz anlamıyorum..
    Laik düzen, bırak söz vermeyi, siz kadınları insan olarak tanıyıp değer verirken..

Ya senin ne işin var böyle saçma sapan ortamlarda?
    Ya uyanın artık, uyanın...

Irzınıza geçip, çoluğunuzu çocuğunuzu. ikecekler.
    .. ve bunu din kisvesi altında yapacaklar bir gün..

İrtica artık hortladı..

0|1
    0|0
    • 12gün

Bunların farkındayım ama o ortamı görmek istedim

• İnsanları;
    - Bir 20 dk gibi çok kısa sürede ve
    - Kıyafetlerine göre mi tanıyorsunuz?
    Demek ki filozof olmuşsunuz.
    İşte bu gelişmiş ülkelerde olmayan tanımlamaca oyununu siz ve sizin gibiler iyi beceriyorlar!

0|0
    0|0
    • 12gün

Ben sadece gözlemlediklerimi aktardım yarın saatte tabi akşımda bir fikir oluşuyor

• 12gün

Ya sen ne kadar saçmaladığını farkında mısın çok saçmalıyosun

• 12gün

Bana mı bu sözünüz?

• çok bilmişlerden nefret ederim tıpkı bu kadın gibi

0|1
    0|0
  • yahu bırakın şu nurcu cemaatlerinı onu bunu, evinizde açın kendiniz öğrenin. insanların beynini yıkayan şerefsiz yerler bunlar.

0|0
    0|0
  • Dondurma reklamlarını tahrik edici bulan kadın değil mi ya bu? :)

0|0
    0|0
  • butun cahiller toplanmis toplanmis toplanmis :D :D

0|0
    0|0
  • bir kitabını okumuştum bize nasıl kıydınız diye güzeldi. aklımda hala

0|0
    0|1
  • Senden baskasına söz hakkı verdi mi

0|0
    0|0
  • belki hastadır vs dir gerçekten ama değilse de kul hakkına girmiş ukalalık etmiş

0|0
    0|0
  • olsun onemli değil siniftada hoca bana takmis benim sinavlardan gecirmiyor

0|0
    0|0
  • koy ver gitsin kendini ne sanıyorsa...

0|0
    0|0
  • seni dışlamiş

0|0
    0|0
  • Egoca trip olmuş

0|0
    0|0
  • bunasıl bir zihniyet ya cidden o çocuğun hali ne kadın ayrımcılık yapıyor alan olursa imzaların diyor para göz almanız için yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olay tam senin anlattığn gibiyse Uzak durcaksn böyle insanlardan gerçek muslimanlar ayırıcı değil yapicidir karşıdaki incinir mi. diye düşünmesi gerekir kapalilari kotulemek için demiyorum bak bunu yazan bnde kapaliyim. İnsanları anlayamiyorm

1|0
    0|0
    • 12gün

Yani diğer dinleri o kadar küçümsediki anlatamam resmen hakaret etti gruplaşmayalım diyordu bir yandanda kendiyle çelişen biri

• 12gün

İnsanları tanımış oldun her zman hayalindeki gibi biri çıkmıyor maalesef 👌

• 12gün

Hatta bnde yaşadım böyle bir örnek

• ne hakkında vaaz veriyor bu?

0|0
    0|0
  • Yüzü açık örtünen bir çocuk var orda o da çocuk saçının örtülü olması bile sacma. Sende hata o tip insanlarla neden aynı ortamdasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...