Wattpad de kitap okur musunuz?

Wattpad de kitap yazıyorum destek olur musunuz? http://my.w.tt/UiNb/JZVqisx4Cy

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Yazıların çekici değil, hata yapıyorsun haberin olsun. Olayın içine direk girmişsin, bu güzel birşey. Ama bunu ya çok hızlı ya da çok yavaş yapman lazım. Şöyle ki; direk giriyorsan etraftaki olaylarla girmen lazım. Onun dışında yavas yavas giriyorsan senin yazdıgın şekilde girmek gerekir. Oysa sen bunu tam tersi şekilde yapmışsın :) Ve ustaca bir parağrafla girmen gerekir. Hayallenmek gibi bir kelime pek hoş durmuyor.

Gecenin koyuluğunda peyda olan yıldızlar penceremde ışıldarken, bir zamanlar beni rahatlatan ve bir an olsun dünyanın keskin kokusundan uzaklaştıran uykularımdan da olmuştum. Bizi ileriye taşıyan umutlarımızın beslediği ve var olan herşeyin kaynağı olduğunu düşündüğüm hayallerimden de git gide uzaklaşıyordum. Hayal kurmanın bedenime çektirdiği acıları bildikçe ve geçmişimizdeki en büyük hatamızın, göz kapaklarımı her kapattığımda düşüncelerimde belirmesi yüzünden, uykusuzluk kafamın içinde benimle birlikte yeşerip büyüyen büyük bir kitle haline gelmişti. Onunla her yemekte tadıyla huzur bulduğum mezeler ve içecekler artık zehir gibi geliyordu.

Buda benden bir giriş paragrafı olsun sana :)

0|0
    0|0
    • Yazdığın yeri paylaştım gerçekten güzel olmuş eline sağlık

• Bir yazarın yazım hatası olmaması gerekir :)

• Dikkat edemiyorum sory

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...