Unye hopa arasi gezilecek yerler

Arkadaşlar ordu unyeden artvin hopaya 4 arkadaş geziyoruz. Nerelere gidilir ne yenir tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• trabzonda boztepeye, sümelaya gidin, rizede aydere, fırtına dersine, arhavide mençure şelalesine, çifte köprüye gidin. hopada kopmuş plajına, kemalpaşaya gidin, batuma kesinlikle geçin (batuma geçiş kişi başı:15 tl ama önceden ücretsizdi), batumda botanik parka kesinlikle gidin, artvinde atatepeye gidin, kafkasöre, hatila vadisine gidin..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Hopaya kadar gitmişken batum'a geçin :)

0|1
    0|0
  • yani canım çekmedi değil hani :) uzungöl yaylası sümela manastırı maçka akçaabat (köfte yiyin mutlaka. görelede pide yiyin . fırtına deresine gidin. anzer yaylasına çıkın hopayıde geçin batuma kadar gidin derim :)

0|0
    0|0
  • Ayder ve aydere cikarken zil kale gezilebilir yaylalar polovit vs vs gezilebilir hopaya gitmisken batumu gezin kimlikle girioshn gurcistanaşu anaklima bunlar geldi hemsin vadisi organik vadidir gezilebilir pazar hemsin

0|0
    0|0
    • Yayla olmasın daha yeni geldik:)

• Karar verdik cikacaz :)

• Ehuheuhe kolay gele bol eglenceler :)

• Giresun kalesi, oradan giresun adası ,trabzon da Atatürk köşkü , sera gölü,ayasofya müzesi,sümela manastırı, uzun göl , boztepe

Rize de zil kalesi, ayder yaylası,Artvin i bilmem .

0|0
    0|0
    • Hepsi bir günde bitermi ya

• Hayır. 1 günse en fazla giresun kalesine çıkarsın ordan ayasofya müzesini görürsün zaten sahil yoluna yakın, oradan atatürk köşküne çıkarsın ,boztepe de merkezde.sümela manastırına zaman kalmaz gibi hopaya gideceksin nede olsa.

• vay dünyanın en güzel yerlerini gezceniz bende bir gün gitmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Anzer yaylası,uzun göl,sümela manstırı heryer gezilicek yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...