Yabancı dizi önerisi yapar mısınız?

-Supernatural

-The Walking Dead

-The Vampire Diaries

-Shameless

-Dexter

-Game of Thrones

-American Horror Story

-Arrow

-Los

-Doctor Who

Bu diziler dışında bana yabancı dizi önerisi yapabilir misiniz?

Güncellemeler:
*How I Meet Your Mother çok uzun bir dizi. Bir de bazen Cnbc-E'de denk geliyordum, çok sıkıcı geliyordu. Çok da uzun.. Big Bang Theory bile daha eğlenceli anlık esprileri var çünkü.

*Fringe, House M.D, The Breaking Bad, The Vikings, Spartacus, Mad Men bunları ve birkaç diziyi daha duymuştum. Başlamayı düşünüyorum.

*True Blood ve Hannibal'a başlamıştım, onlara da devam edicem.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• abla hepsini izlemişsin daha ne isityon :D spartacus,teen wolf

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hannibal olabilir mesela

1|0
    0|0
  • the big bang teory 1-2 bölüm izle hakketen komedi yaa... pişman olmazsın... aksiyon dışına çık biraz...

Fringe aksiyon+bilim kurgu süperdir

heroes fantastik+macera

miss fit fantastik+komedi

4400 fantastik+macera

Stargate Universe

merlin fantastik+macera+komedi

House M.D.

The Event

0|0
    0|0
  • fringe flash forward prison break iyidir öneririm bende sana bir tane sorayım supernatural nasıl bir dizi konusu ne

0|0
    0|0
  • spartacus ü izle ..

how I met your mother

the viking

0|0
    0|0
  • sen de benim gibisin anlaşılan. bu listede fringe yok. eskilerden prison break yok. komedi olarak how ı met your mother ve big bang teori yok. bir de son olarak nikita yı önerebilirim.

bu arada arrow ne kadar cabuk ünlü oldu ya

0|0
    0|0
    • Arrow'un son bölümlerini izlemedim ben daha. İlk çıktığı gün izlemeye başlamıştım, o zaman daha kimse bilmiyordu :D Sonradan pek sarmadı ama.

• sakın sakın sakın. kitaptan uyarlama zaten kitabı da okudum süper dizi. bu sezonun finalide güzeldi. bırakma bence. bu arada spartacüsü de göremedim. g.o.t. den iyi bence. hem finalde yaptı. bölüm bekleme derdi yok

• Tamam teşekkür ederim :) Ben şimdilik çok 24 bölümlük sezonları olan, 7-8 sezonları pek tercih etmiyorum. Onları sona saklamayı düşünüyorum. Başladım mı uzun sürüyor.

• breakin bad...mükemmel kesinlikle izle..o izlediklerinden daha güzel...

0|0
    0|0
  • how I met your mother

0|0
    0|0
  • Da Vinci's Demons

Kesinlikle izle :) şimdilik 8 bölüm var ama devamı geliyor. Geri kalan dizileri zaten izliyorsun ^^

0|0
    0|0
  • Da Vinci Demons

0|0
    0|0
  • Heroes

Prison break

0|0
    1|0
  • Fringe, How I Met Your Mother...

0|0
    0|0
    • Kanka bize açıklama yapmak zorunda değilsin.Beğendiğini git izle işte :D

• Sen de sıkılıyorsan burda durma başka yerde yorum yap.

• :) Ben diyorum İstanbul boğazı sen diyorsun 3.köprü...Neyse iyi eğlenceler.Arkamdan kapıyı ört cereyan yapmasın...

Kızlar Ne Diyor 5

• Arrowda gidişat ne durumda baya oldu izlemeyeli?

bir dizi vardı aslında ılk sezondan sonra bitti the killing diye gerçekten iyi bir polisiye dizisiydi.belki tadımlık izlemek istersin.OZ var birde izlemediysen mutlaka izlemelisin hatta ısrar ediyorum:)

0|0
    0|0
  • hannibal

1|0
    0|0
  • pretty little liars

1|0
    0|0
  • 2 broke girls izle pişman olmayacaksın :):) Bi de ben şu aralar fringe izliyorum o da güzel :)

0|0
    0|0
  • teen wolfu izle süper

0|0
    0|0
Yükleniyor...