Tarihte nefret ettiğiniz kişilikler kimlerdir?

Geçmiş tarihlerde tavırlarıyla, uyguladığı rejimleriyle, sözleriyle vs en sevmediğiniz kişilikler kimlerdir?

0|0
1411

En İyi Kız Görüşü

• Kimseden nefret etmiyorum tarihten çünkü onların yaşadığı zamanda yaşamadım,onlar hakkında birilerinin sözlerinden yaşadıklarından başka ne bilebilirim.

Çıkıp bir Hitler,Mao,Stalin demeye ne hakkım var,hiç Hitler olmadım ben hiç onu görmedim onun zamanında yaşamadım...

İnsanlar yanlış yapmış diye onlardan nefret edemem.

1|2
    2|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Tansu Çiller&Mesut Yılmaz&Necmettin Erbakan üçlüsü.. bunlar galiba koalisyon da yaptı..

Bu ülke bunları gördü arkadaşlar artık bizi topla tüfekle yıkamazlar

1|2
    0|0
  • Adolf hitler köpeği

2|2
    3|4
  • Theodor Herzl

0|1
    1|0
  • Çok eskiye gitmeye gerek yok bu ülke Süleyman Demirel gibi karektersiz bir adam daha görmedi görmezde.

1|0
    2|0
  • Soruyu yanlış anlamışım yanlış okumuşum yanlış cevaplamışım ahahahahahahh

0|0
    1|0
  • Hitler

2|1
    0|2
  • Egoist insnlar

0|0
    2|0
    • Ulan kafam iyi galiba soruyu bayaaaaa yanlış okumuşum yanlış anlamışım ahahahahahah

• Geçmişe gitmeye gerek yok nefret ettiklerimiz şimdi de var..

1|0
    1|0
  • Hitler, tüm Nazi Almanyası subayları, Napolyon, İsveç Kralı 4.Gustav, Abraham Lincoln

2|2
    2|5
  • Kenan evren, yavuz sultan selim.

0|1
    1|0
  • kaddafi

0|0
    2|2
  • yezid, en sevmediğim tarihi varlık

0|1
    3|0
  • benim ramses

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 6 Milyon masun insani öldüren , Gencini yaslisini, Kadini erkeki, hastayi coucugu sadece Dini icin öldüren Adolf Hitleri destekliyen burda bircok insan var.

Adolf Hitler diyen arkadaslara eksilere bakarsak. Eminim bu insanlarin hepsi "Müslüman".

Tabiki bunun üzeri fazla birsey denmez, siz eskidende insanlari Dini icin öldürdünüz (Alevileri, örnek olarak yavuz sultan selim ve digerleri)

Ve bunu hala yapiyorsunuz (Sii , Vahabi, Sunni'lerin arasinda savaslar)

Sonradan bu Toplum ayni agizlan Islam Baris ve Hosgörü Dini demezlermi.

Tarihte en sevmedigim Insan Islamin Peygamberi Muhammed ve hayir bu hakaret degil, sevmek niye mecburluk yok ortada.

Neden sevmiyorsun niye sorarsaniz. Basit, bukadar siddetli ve Dikatör Din uydurdu niye.

Onun yüzünden 2013 senesinde hala binlerce Insan ölüyor niye ve eskiden onun yüzünden binlerce insan öldü niye.

1|0
    1|2
    • Dini uydurduğunu nereden biliyorsunuz?

• Islami hem Islami kitaplardan ve Tarihsel olarak bir tarafsiz bakisdan aratirdim. Kanitlar ortada, Islamin yanlis oldugunu kanitlariya herkes internetde okuya bilir ama buna Inanmak icin herkesde yeterince Zeka ve Cesaret yok. Cogu insanlar korkduklari icin Dine bagli.

Not : Ben Deist olarak hicbir Dine inanmiyorum.

• hizbullah said nursi süleyman fetullah recep tayip erdoğan

2|3
    1|1
  • İsmet İnönü

Cemal Gürsel

Fahri Korutürk

Süleyman Demirel

Ahmet Necdet Sezer

Josef Stalin

0|1
    1|2
  • yakın tarih '' hümeyni '' Allah yaksın cehennemde bu adamı. irana dayattığı rejim ile halkın bir gram hakkı yok. + eşcinseldir kendisi

1|1
    0|1
  • tarihe karıştırdığımız için onuda artık rte diyorum cevap olarak

imza : bir çapulcu

1|1
    0|0
  • love you hitler.

0|2
    1|1
  • putin denen kötü kadın evladı !

0|0
    1|2
    • Yuuuh!

PUTIN <3

• siz savaşmayı ne bilirsiniz .. ancak vodka içerr birbirinizin karı kocalarını becerirsiniz ;)

• ayıp yoldaş ruslara laf yok

• Kimseden nefret etmiyorum ama eleştirdiğim kişiler var.

0|0
    0|0
  • var timur var nefret ediyom.

0|0
    3|2
  • osmanlı padişahları komple bir kere.onun dışında hitler var, kenan evren var, yezid var

0|0
    1|1
  • yahudiler.

0|1
    4|2
Yükleniyor...