Demet Akalin hakkinda ne dusunuyosunuz?

Yeni albumu super bu kadinin sarkilari hep guzel oluyor ya..
Su an altin kafes parcasini dinliyorum, kac defa replay yaptim, tam gece muzigi sakin😁 tum parcalar birbirinden guzel😊

Sizin dusunceleriniz neler? Basarili buluyomusunuz Demet Akalini?Demet Akalin hakkinda ne dusunuyosunuz?

0|0
13|7

Erkekler Ne Diyor 7

• eğlendiriyor kadın

0|0
    0|0
  • ünlüerin içnideki en kezban kişisi. ibo bunu bıraktı yapmadığı mallık kalmadı. afferin iboya.
    demet hande gülşen gurubu içinde gülşen en iyisi

0|0
    0|0
  • Gerçekten bunu sanatçı zannedenler severek dinleyenler.. allahım nasıl bir ülke bunlar nasıl insan inanamıyorum gerçekten y demet akalın diyor allahımmm

0|0
    0|0
  • doğum gününde nerden aklına geldi demet Akalın şimdi 😂😂

0|0
    0|0
  • Sonradan para gormus olan gorgusuz.

0|0
    0|0
  • demeeet eyidir hoşdır ama benana
    jelibonkız

0|0
    0|0
  • Notrum hiç bir düşüncem yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Başarılı buluyorum, çok çalışıyor, yıllar içinde geldiği nokta yadsınamaz. Ayrıca canlı da sesi güzel, ben şişirme olduğunu düşünürdüm ama değilmiş :)

1|0
    0|0
  • Başarilı buluyorum çokzel şarkıları var 😂

1|0
    0|0
  • Hic bir seyini sevmem

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum 🙉

1|0
    0|0
  • Beğeniyorum şarkılarını da bu fotoğrafta burnu neden kazma sapı gibi çıkmış 😏

0|0
    0|0
  • Kime sorsan sevmez ama çok dinleniyor takipçisi fazla anlam veremiyorum bu kadına 🙄

1|0
    0|0
  • Eskiden daha güzeldi simdi yaslandi 😂😂

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum. Fazlaca abartıldığını düşünüyorum. Kadında ses yok bir kere.

0|0
    0|0
  • Ben bu kadını dinlemiyorum. Ama tv de hep bunun şarkıları çaldığından esneyebiliyorum. Eğlenceli şarkı yapıyor sanat değil.

0|0
    0|0
  • Pek sevmiyorum şarkılarınıda, kendisinide. Çok görgüsüz biri gibi bence.

0|1
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Clubta iyi gidiyor ama hep unutulan dandik sarkilar yapiyor

0|0
    0|0
  • Yazın beach'lerde club'lerde bu kadının şarkılarıyla dans edenlerin yorumları çok komik :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...