Sizde film izlediğinizde o filmin dünyasında kısılıp kalıyor musunuz?

melekler ve şeytanları izledim art arda 3 kere ödevim vardı. fakat film öyle etkiledi ki beni illuminatinin halk arasındaki anlamından ve amacından cok farklı olduğunu tarih dersinde rönesans ve reform zamannda galileo nun engizisyon mahkemesinde yargılanma sebeplerini galilenin bile illuminati üyesi olduğunu bü yüzde kilisenin cezalandırdığını. kilise tarihinin en büyük ayıbı sayılan la purgayı bu film sayesinde gördüm kitabını okuyunca baı şeyleri daha iyi anladım. peki sizinde böyle izleyip büyülendiğiniz ve çok şey öğrendiğiniz filmler var mı?

0|0
2|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Hachiko - Bir köpeğin hikayesinin anlatıldığı bir filmdi.
    Film bittikten sonra köpeklere bakış açım değişti elimde imkan olsa alıp getirirdim eve bir tane Hachi :(

Ölü Ozanlar Derneği - Gerçekten öğrenci psikolojisi çok yerinde anlatan bir yapıt.

My Name is Khan- İnsanın yapabileceklerinin sınırı yoktur.

Bunları izlemediyseniz en kısa zamanda izlemelisiniz :)

0|0
    0|0
  • İlk Yaklaşık 5 6 sene önce izlemiştim melekler ve şeytanları ondan sonra her sene mutlaka 1 2 kere izliyorum ve tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • Forrest Gump izleyip Ankara'da olanlar bilir Kızılay'dan Gölbaşı'na yürümüştüm 😜

1|0
    0|0
  • Demek kitabını okusan kim bilir neler olacak

1|0
    0|0
  • Ala ala nasıl film güzelmi

0|0
    0|0
  • Ih ıh olmuyor bana bu.

0|0
    0|0
  • kitabını okumuştum bazı filmler iz bırakır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arınma gecesi. Niye hala anlamış değilim etkisinden çıkamadım üçünü de izledim ilk ikisi baya etkiledi. Gerçek olabilecek kadar korkunç bir siyasi olay olduğu için sanırım 🤔

1|0
    0|0
  • V for vendetta cok gaza gelmistim

0|0
    0|0
Yükleniyor...