Bu yazarlarin kitaplarindan önerir misiniz. Baska Türk yazarlar da olabilir?

Zülfü Livaneli ve Orhan Pamuk hic okumadım. Sabahattin Ali de... Bu yazarlarin önereceginiz kitaplari neler arkadaslar. Zülfü livanelinin mutluluk kitabi nasil mesela? Baska yazarlar da önerebilrsiniz..

Güncellemeler:
15gün Kürk mantolu madonna demeyin ya. Onu babaannem de biliyo. Baskaaa?

0|0
8|10

Erkekler Ne Diyor 10

• mutluluk kitabı güzel bir kitap

1|0
    0|0
  • Sabahattin ali kuyucaklı yusuf güzel bir kitaptır

1|0
    0|0
  • Livaneliden serenadı öneririm güzel kitap.

1|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • kahraman tazeoğlunun kitaplari çok güzel

0|0
    0|0
  • Orhan pamuk kızıl saçlı kadın

0|0
    0|0
  • Askim Kapismak yazarin ismi. Kitaplari cok guzel ve gelistirir.

0|0
    0|0
  • yabancılar daha iyi

0|0
    0|0
  • Sabahattin Ali kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • orhan pamugu bende okumadım ama dıger yazarları okudum Zülfü Livaneli den serenad'ı tavsıye ederım Sabahattin Ali den de kurk mantolu madonna

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Orhan pamuk un Yen'i hayat diye bir kitabı var baya eski ama çok etkileyici tavsiye ederim. Okurken dikkatli okuyun ama çok ince detaylar var :)

1|0
    0|0
  • Zülfü Livaneli Serenad çok güzel bir kitap fakat biraz sosyolojidir

1|0
    0|0
    • 15gün

Aynı zamanda Zülfü Livanelinin "kardeşimin hikayesi" içinde okuduğum en güzel romanlardan bir tanesi diyebilirim "kardeşimin hikayesi" kitabini şiddetle tavsiye ederim

• 15gün

Olasiliksizi okudum :)

• 15gün

Önerdiğim kitaplar elinize aldıgınızda "şurayı da okuyum öyle bırakırım" deyip bırakamayacağınız kitaplar tabi bu benim görüşüm 😊 önemli değil

• Livaneli'nin Son Ada, Leyla'nın Evi başka olmak üzere bütün kitaplarını tavsiye ederim.
    Orhan Pamuk hiç okumadım, bilgim yok.
    Bu yazarların dışında Ayşe Kulin'in Adı:Aylin'i tavsiye ederim.
    Hakan Günday'ın bütün kitaplarını okumalısın bence.
    Buket Uzuner'de okumadım ama arkadaşlarım çok övdüğü için aldım 1-2 kitabını, yakında okurum. O geldi bir de aklıma..

1|0
    0|0
  • Orhan pamuk -kırmızı saçlı kadın
    Sabahattin Ali-içimizdeki şeytan
    Zülfü Livaneli-serenad

1|0
    0|0
    • 15gün

Ben de kirmizi sacli kadin icimizdeki seytan ve mutluluk almayi dusunuyodum ama serenad da cok seviliyo sanirim. Bakicam ona da. Teşekkürler :)

• 15gün

Konstantiniye oteli kardesimin hikayesi kitapları da guzel ama en begendigim serenad oldu

• Aynen zülfü livaneli serenad orhan pamuk kırmızı saçlı kadın bir de masumiyet müzesi sabahattin aliden kuyucaklı yusuf ve içimizdeki şeytan var kürk mantolu madonnayı sen yazmışsın zaten o yüzden onu söylemdim

1|0
    0|0
    • 15gün

Başka yazarlar olarak da iskender pala, elif şafak ve kahraman tazeoğlu nun kitaplarına bakabilirsin

• 15gün

Teşekkürler 👍

• Kuyucalı Yusuf

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna hemen şimdi haydi al oku 😂

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit İstanbul hatırasını okumanı tavsiye ederim. türk yazarlar genelde ilgimi çekmez eskiler dışında ama Ahmet Ümit yeni bir tarz geliştirmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...