Yabancı dil öğrenmek için tavsiye edebileceğiniz güzel siteler var mı?

Kursa gitmeden kendi çabalarımla öğrenmek istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• league of legends diye bir online oyun var gir avrupa serverinde üyelik aç herkez yabancı ispanyolundan tut almanına italyandan fransızına kadar..genelde ingilizce konuşulur kelimelerin nasıl sıralandığını ya da cümle kurma tarzını ilerletebilirsin

1|0
    0|0
    • huhuhu

kulağa hoş gelior bakcamm

• yanlız oyunda olduğun için oyunuda oynaman lazım birbirinizle sürekli iletişim halinde olmalısınız

yani takım arkadaşını anlamak çok önemli konuşmadan da oynanılabilir fakat muhabbet amaçlı

giriyoruz işte illaki ediyoruz yani :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Redhouse'un büyük boy ingilizce-türkçe sözlüğü var. Önce onu okuyup sözcük dağarcığını genişlet. Bir de ingilizce altyazılı türkçe dublajlı film izle. Böyle böyle kendini geliştirebilirsin.

Film altyazılarını, izleyeceğin filmin imdb linkini www.turkcealtyazi.org adresine yapıştırıp indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link Şiddetle tavsiye ediyorum. Cengiz Hoca iyidir...

0|0
    0|0
  • İmpossible...

0|0
    0|0
  • livemoche...

0|0
    0|0
  • sykpe en iyisi ben orda öğrendim hem bir sürü yabancı arkadaslarım oldu

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki :) ben öğrendim de ne oldu ünide yine mesleki ingilizceden kaldım :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Pratik yapmaya çalış, elinden geldiği kadar kelime ezberle...Ve bilen biriyle yanlış da olsa konuşmayı dene..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en iyisi american times kurslarina git cünkü internette tam cevrilmiyo kelimeler filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...