Hürrem Sultan her bölümde daha da mı şeytanlaşıyor?

Muhteşem Yüzyıl dizisini takip ediyorum da Şu Hürrem Sultan Sultan Süleymanın aşkını bahane edip de nelerin peşinde koşuyor öyle. Her bölümde daha da şeytanlaştığını düşünüyorum. Sizce de öylemi ?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• osmanlının en büyük hatası rusya dan gelen yahudileri içimize katmaktı bunu ilk kanuni sultan süleyman han yaptı

onların sucu insanlık yapmaktı

yahudilerse nerede olurlarsa olsunlar oldukları yerde milleti insanları kullanırlar

yahudileri anlayınca onlardan daha cok nefret ediyorum ne var ki

artık 3 . kehanet kaldı ,

1|0
    0|1
    • Doyumsuz millet !

• yahudilerin genel kullandıgı yöntem dir

ki kimse onların yaptıgını bilmesin

bilseler bu dünyada yahudi diye ırk kalmaz 3 kehanet bu

• Bilemiyorlar ne yazık k,

Erkekler Ne Diyor 17

• ya hürremi bilmem de hanin onun yanında çalışan/bakan neyse işte bi kız var ya bak o kız çok tatlı :)

bu arada diziye illaki kötü karakter lazım, o da hürrem oluyor haliyle

1|0
    0|0
  • o değil de. millet olmadık adamı adı sanı olmayanı kahraman yapar filmlerinde, biz anlı şanlı padişahlarımızı hovarda zampara yaparız. bi de izleriz ya. yemin ediyorum izlemiyorum. tam rezillik.

bizim bu millet nasıl asimile oluyor alın bakın görün. hey gidi hey biz de istikbal bekliyoruz geçmişizi öğrenecekler diye.:S

1|2
    0|0
    • yansıtmıyor ki zaten kanunının her gununu sarayda gecırdıgı hangı kıtapta yazıyor ki Resmen aşk-ı derun :)

• iyi de bizde yok mu bu. o dizi yine gündemle alakalı. geçmişe bakmıyordu.

• var ıste ona lafım sözüm yok ama nedese son zamanda saçmalamasından dolayı sınır oluyordum.

• bu film osmanlıyı karalıyor orda yaşananlar doğru değildir tamamen yalandır osmanlıda bikere dudaktan öpüşme yok bu daha en basiti bir sürü yalan dolanla çocuklarımıza osmanlıyı bilerek yanlış tanıtıyolar nese bu filmi protoste ediyorum ben aslada izlemem

0|1
    0|0
    • Öyle tabii gerceği yansıtan pek sey yokk ama ister istemez izleniyor.

• doğrudur izlenebilir ama bu çok yanlışlar doğurabilir hatta bunun yönetmeni yapımcısnın başına gelenlerde çok ilginç biri kanser oldu diğeri ondan öldü biriside oyunculardan biride ayanı kırdı daha çok belalr dolanıyo başlarında osmanlıya heleki muhteşem süleymanı böle yanlış tanıtırsan allh daha çok belalr veriri ben böle düşünüyorum arkadaşlar farklı görüşlerede saygım var

• Hürrem şeytanlaştıkça reytingler artıyor demekki :D

1|0
    0|0
  • hiç sempatik gelmiyor bana o kadın.Diziyi hiç merak edip izlemedim.

Takip ettiğim birkaç dizi var dizilere toptan karşı değilim elbette ama O diziyi hiç izlemedim

1|0
    0|0
  • Oğuzübillahimineşeytanirracim !

1|1
    1|1
  • hürrem sultan candır

1|0
    0|0
  • kesinlikle evet

1|0
    0|0
  • Dünyanın en ateşli ve güzel kadınlarından biriymiş... Bizim türk erkeklerinin en büyük zafı güzel kadınlar... :)) malesef...

1|0
    0|0
  • bildiklerinde herşey degişecek

hüküm bizde mi ki

vardır elbet bir bildigi ALLAH ın

vade de , ömürde ondan

0|0
    0|0
  • acip tarihi okursan :) hurremin ne sirret oldugunu gorursun bolume gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Şu Memikto'yu(Günsür) çarmıha gersin de... Ellerinden öperim.

0|0
    0|0
  • daha şişmanlıyor

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • :d sakarya fırat:d

0|0
    0|0
  • çok fena hürrem hatuna bulaşmayın:D

0|0
    0|0
    • o devirde yaşasaydım o hurremın ssaçını basını yolardım boğardım sonra herhalde kafam ucurulurdu :d

• hürrem sultan bitanedir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadınımm ya süper seviyorm hürremii favorimm :)

1|0
    0|1
  • Çok üstüne geliyorlar. Kimin kuyruğuna basarsan hırçınlaşır.

1|0
    1|0
  • Hatun entrika kraliçesi ya :D Nikahı kıy dedi ama, oh :D

0|0
    0|0
  • Idolum o benim hicte seytan değil yasamak icin yapmasi gerekeenler bunlar

2|0
    0|0
  • Bizim türk erkeklerinin rus merakı ta demek

Oraya dayanıyor.

Beyler az izleyin de görün ders alın :D

0|0
    0|1
  • Evet hürrem'in şeytanlıkları var bu bir gerçek ama, mahidevrana tercih ederim.

0|0
    0|0
  • ben kanuniyi de hürremi de tarihte de sevmezdim zaten tv de görünce iyicene sinir oluyorum şehzade mustafaya hep yazık old.aklıma geliyo :(

0|0
    0|0
    • hurrem kendı evlatlarının geleceği için yaptı !

• Kabahat kanunıde ! askından gercekleri göremedi.

• ne aşkı be taht korkusundan öldürdü oğlunu yavuz sultan selim gibi olcak alcak senin elinden tahtını deyince gözündeki aşk taht aşkıymış onu anladım oğluna birazcık güvenseydi fosil olana kadar oturmazdı ya 71 yaşında tahtında vefat etti kendisi

Yükleniyor...