Yahudi olan coen kardeşler filmlerinı bilen izleyen var mı?

Hayatın gerceklerini anlatan ve muhtesem düşündürücü zekıce fılmlerı?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Coen kardeşlerin filmlerini güzel ve başarılı buluyorum. Yahudi olduklarını neden belirttiğinizi anlayamadım ama.

0|0
    0|0
    • 16gün

Yahudu bır toplumun yaptıklsrı göz. Önüne alınınca belırtmek normal

• 16gün

Yeterince okudum ve okuyorum. Ne bildiğinizi görmek istediğim için size soru yönelttim. Baştan savma ve saldırgan cevabınız, kimin ne kadar bilgili-bilgisiz olduğunu kanıtlar nitelikte ne yazık ki. Yahudi sorunu, Yahudilikten önce kapitalizmle ve teizmle alakalıdır. Bu da göstermektedir ki ''Yahudilerin yaptıkları'' diye başlayan, kötü eleştiride bulunan, Yahudileri bir bütün olarak ele alıp aşağılayan bir tavır, faşizan bir tavırdır. Size okumanız için Marx'ın ''Yahudi Sorunu'' isimli kitabını öneriyorum. Bir sonraki yazılarınıza tartışma ortamı yaratmamak adına cevap vermeyeceğim. Fakat dilerseniz mesaj kutuma ''sorularınızı'' iletebilirsiniz. Saygıyla.

• 16gün

Bak ne bıldiğimi görmek için. Dedın bunu hıdsetıgıö için sana cevap vermedım ıkı brn sanatsal bişi sordum sen olayı ırk konumuna getırdın 3 yahudi toplumunu marxın kıtabından okumama gerek yok ben dini vr siyası acıdan ele alıyrum zira masum ğndanları cocukları acımasızca katledenleri kusura bakma savunamam

Erkekler Ne Diyor 1

• yok pampa

0|1
    0|0
Yükleniyor...