Ebru Polat'ı iyi bir şarkıcı buluyor musunuz?

link Arkadaşlar Ebru Polat'ın bu şarkısını nasıl buldunuz ? Ben şahsen hiç beğenmiyorum bu kadını. Şarkıcılık yeteneği sıfır. Fiziğiyle bir yerlere gelmeye çalışıyor. Hani derler ya müziğin sesini kapa sadece izle işte tam o. Sesi kötü. Siz nasıl buluyorsunuz bu kadını ?

• Evet, beğeniyorum.
    29% (2)25% (1)27% (3)Oy Ver
  • Hayır, beğenmiyorum.
    71% (5)75% (3)73% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Sevmem kendisini :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır, beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Seyrederken farkettiğim tek şey tam p*rno filmlerde oynayacak bir tip. Ses 5 para etmez. Giyim tam komedi. Herkes normal giyinmiş vokaldekiler klasik giyimde ama kendisi seks yapmaya hazırlanıyor sanki! Bitince şarkı hemen Zerrin abladan açtım dinliyorum ki sevdiğim parçadan soğumayayım.

0|0
    0|0
  • iyi şarkıcı olmadığı konusunda birebir görüştüğüm bir kadın, yapma da olsa güzel olduğunu da yüzüne söylediğim bir kadın, ne olursa olsun seksi olmayı becerebilen bir kadın.

0|0
    0|0
  • beğenmiyorum ama sexiliği ön plana cıkıyor

0|0
    0|0
  • geldi zaten gelmesinede :D kıyaslama yapacak olursak bence hadise den çok daha iyi

0|0
    0|0
  • Ebrutionerler çok kızacak sana

0|0
    0|0
    • Ebrutioner mi çıktı başımıza şimdide ? Eyvah... :D

• Şarkıcılığını beğenmiyorum ama seksi..

link

0|0
    0|0
    • Vucuduyla bir yerlere gelmeye çalışıyor işte..

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır, beğenmiyorum

0|0
    0|0
    • Seni de gördüğüm iyi oldu canım iyi misin bugünkü olay yüzünden ?

• Hahah boşver bir dost :=) Arkadaşım değilsin zaten ama görüyordum seni cevaplarda, kötü bir kız değilsin :)

• sağol balım :)

• kisiligi ve fizigi hakkında bişey diyemeyecegim ama ben bu şarkıyı çok seviyorum,duygularımın tercümanı ... link

0|0
    0|0
  • Haklısın bende beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • oda kim ya yosma gibi bişi

0|0
    0|0
  • Hayır, beğenmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...