Aranızda dansla hobi olarak ya da profesyonel anlamda ilgilenen var mı?

Aranızda dansla hobi olarak ya da profesyonel anlamda ilgilenen var mı? :) Dansçılar çıkın ortaya :)

Ben hobi olarak modern dansla ilgileniyorum peki ya siz? :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Zamanında çok uğraştım , uzun zamandır ilgilenmiyorum ama halk oyunlarında iyiyim .

0|0
    0|0
  • - Every Day I'm Shuffling!

- link

0|0
    0|0
  • çok iyi harmandalı oynarım

0|0
    0|0
  • Banyoda dans ediyorum.

0|0
    0|0
  • Sadece zeybek oynarım.O da tek başıma kafam güzel olunca.

0|0
    0|0
  • profesyonel tangocuyum ben

0|0
    0|0
  • cha cha cha ogrenmek icin kursa gittim kovaladılar desem yeridir yetenegim yokmus yaw :D

0|0
    0|0
  • 2 yıl break dansçıık yaptım

profesyonel sayılırım

ama hiphop dansta çok çok iyiyim

0|0
    0|0
  • Dansla ilgilenmiyorum ama dans benimle ilgileniyor tek taraflı aşk var anlayacağın

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Dans etmeyi çok seviyorum.Ama uygun bir yer yok disco barlar değil özgürce dans edebileceğin bir yer.En güzeli ev oluyor.Sevgilinde pek arası olmayınca hüsran tabiki.Yalnız tadı çıkmaz.Her türlüsünü seviyorum profesyonel dansçı olmayı çok isterdim.Mutluyum çünki dans ederken.Herşeyi unutuyorum.

1|0
    0|0
    • Aynen yaa bende evde dans edıyorum arada bı arkadsımla dans edıyoruz :) senı cok ıyı anlıyorum ya dans ettıgım zaman herseyı unutuyorum ve acayıp mutlu oluyorum :) bende cok ısterdım profesyonel olarak dans etmeyı ya :(

• oryanteli profesyönel tangoyu amatör olarak yapıyorum :) diğer tüm dans türleride kendi çapımda :)

1|0
    0|0
  • Ara sıra keyiflenince kalkıp oynarım.

0|0
    0|0
  • Salsaya başlıcaktım ama o gün bi şey oldu gidemedim, kaldı öyle.

0|0
    0|0
  • türk kadını genimden oryantal, hobim olduğu için latin dansları ve fakat nereden geldiğini bilmediğim roman havası oynayıcılığım var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...