Önerilerinizi beklerim..

Adolf hitlerin hayatını anlatan bildiğiniz güzel bir film var mı arkadaşlar ?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• hayır yok ben bunun hakkında akademisyenlerle akademik bir araştırma yaptım sanıldığı gibi kötü biri değil hatta o yahudileri öldürmesininde haklı sebepleri var dolayısıyla film dünyası amerika ingiltere gibi alman karşıtı ülkelerin elinde olduğu için hep onu yanlış anlatan filmler var kendi yazdığı kavgam isimli kitabı al oku derim yalnız yayıncılık önemli bazı basım ve yayıncılık şirketleri yanlı olabiliyor o yüzden iş bankasının bastığını bulabilirsen daha doğru ve net bilgiye ulaşırsın

0|1
    0|0
    • ilginiz için teşekkürler. kavgamı okudum. tarafsız ve belgelre dayanan bir döküman bulmak gercekten zor ama şurası bir gerçek ki hitler bir dahiydi benimdi ilgimi çeken yanı o olmuştur her zaman

• ankara da milli kütüphanede belgelerin babasını bulabilirsin imkanın olursa bakın derim

Kızlar Ne Diyor 2

• Çöküş

hitler: kötülüğün yükselişi

0|1
    0|1
  • Hitler - ein Film aus Deutschland (1977)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çköüş sen 30 gününü anlatıyor ayrıca Hitler-Kötülüğün yükselişi hayatını anlatıyor yine genç hitler filmi var...hitlerin hayatı değil ama hitlerle alakalı operasyon valkyrie ve 'Schindler'in Listesi ni izleyebilirisin..

0|1
    0|0
    • ilk kelimem çöküş son 30 gününü anlatıyor yanlış yazmışım :)

• tesekkürler

• rica ederim ama aradığını bulabileceğini sanmıyorum bu yapımlar hep hollywood yapımı hep kötü göstermek için yapılan yapımlar..yine de iyi seyirler.

• Valla belgesel tarzında var digitürkte izledim ismini hatırlamıyorum harika bir film birde Downfall var o da çok güzel :)

0|1
    0|0
  • rise of the evil

0|1
    0|0
  • düşüş. ama hayatı değil savaş zamanı.

0|1
    0|0
  • Geç hayatını, o denemi anlatan Çizgili pijamalı çocuk filmini izle...

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim tüm hitler filmleri yanlı.

0|0
    0|0
  • Çöküş

0|0
    0|0
Yükleniyor...