Keman çalmak hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim? :))

Merhaba beyler bayanlar arkadaşlarım abilerim ablalarım. :)

Ben gerçek dünyadan çok kendi hayal dünyasında yaşan bi kişiliğe sahibim.. İyi mi kötü mü ayrımını yapamıyorum. Ama şunu çok iyi biliyorum ki küçüklüğümden beri sanatsal şeylere acayip ilgi dyuyorum ve o hayal dünyama her daldığım da farklı bir sanatla uğraşıyorum. Ama artık reele geçirmek istiyorum. En çok istediğim enstürman çalmak. Hemde ''KEMAN''

Suan çok hevesliyim heran alabilirim. Kimisi çok zor diyor. 7 yılda öğrenemedim diyor kimisi ben 1 ayda çalmaya başladım diyorr.

Ben bu hevesle erken öğrenirim gibime geliyo. Zor olan şeyler küçüklüğümden beri çok cazip geliyor. Perdesiz bir enstürman olduğundan oldukça zordur diye tahmin ediyorum..

Keman hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim. Çalan, çalmaya çalışan yada hiç çalınamayacğini düşünen varmı.. ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çalarsın.. belki bir virtüöz olmazsın ama çalmayı öğrenirsin. Haklısın keman zor bir enstrüman ama azimle olmayacak şey yok. Bu heves ve azimle başlarsın, sürekli de tekrar edersen neden olmasın. İmkansız diye birşey yok, yeterki iste.

Açıkçası oldukça da güzel bir istek.. Keman muhteşem birşey (dinlerken) :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Perdesiz enstrümanlar zordur biraz. yani bi gitar gibi bekleme. ama asil bi enstrümandır dene çalarsın emin ol başla yeter ki bi yerden.

1|0
    0|0
  • keman perdesiz bi enstrüman olduğu için sağlam kulak daha bi gerekli.bayağı çalışman keman için.ama bi kere başlayınca güze şeyler yaparsın.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım sende azim varsa bu çok iyi bende senin gibi enstürman çalmak istiyorum klasik kemençe ve yan fülüt

1|0
    0|0
  • Ne güzel, umarım en kısa zamanda öğrenmeye başlarsın ve ilerde ağlatırsın kemanını ve dinleyenleri...

1|0
    0|0
  • bayanlara en çok yakışan enstrüman olduğunu düşünüyorum. inanılmaz çekici ve hoş :) bir şey çalman şartsa kesinlikle bunu çal derim..

1|0
    0|0
  • Çalanlar, analarının karnında keman çalmıyordu herhalde.Hiçbir şey için geç değil.Zor ama imkansız değil, çalışırsan çalarsın.

1|0
    0|0
  • keman çalan bayanlar çok ilgimi çeker

1|0
    0|0
  • güzel bir kursa yazılırsan 1 ayda çalarsın

1|0
    0|0
  • iranlılarda güzel keman çalıyor.. pers link belki ilgini çekebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Keman... Askkkk

Hevesli olduktan sonra cabuk alisirsin becerinde varsa tabi... Baglmadan sonra ilk calmak.istedigim instrument... Umarim cookk basarili olursun canim bol sanslar :)

1|0
    0|0
  • ben de aynı senin gibiyim ben de piyano çalmak istiyorum:)) hangisi daha zor acaba piyanomu kemanmı?

1|0
    0|0
  • Gerçekten istiyorsan, yeteneğin de varsa çok uzun sürmez.

0|0
    0|0
  • çalana çok büyük saygım var. sen başla, hemen öğrenirsen beni de gaza getir:)

1|0
    0|0
    • Hiihihih -,-

Pekala ben bi öğreneyim kesınlıkle senıde gaza getırırım :)

İlk çaldığım sarkıyı vıdeo ya cekıp lınknı atıcam buraya :)

Yükleniyor...