Bilgi nerededir?

Okulumuzda sınıflar arası münazara var ve benim kendime ait bir grubum var. Biz "bilgi her yerdedir" konusuna karşı "bilgi kitaplarda ve kütüphanelerdedir" konusunu savunacağız. Savunmam tam hazır değil o yüzden yardım almak için yazıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim :)

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bana göre bilgi her yerdedir cok yanlış bir savunmadasın :D kitaplar görülen ve gidilen yerlerde esinlenen konulardan yola cıkarak yazılır umarım sen kazanırsın :D

1|1
    0|0
    • 14gün

Bilgi her yerde olsaydı kitaplara ihtiyaç duyulmazdı bence 🙄 Her yerdeki bilgi dağınıktır ve özneldir herkesin bakış açısı farklıdır 🙂 bu yüzden kitaplar bize kesin ve genel bilgi verir 😊

• 7gün

aynı konuyu cuma günü bende savunucam biraz yardımcı olur musunuz acaba? :D

• 7gün

Yunusemre konuları bir oku olmadığı yerde yardimci olmak isterim kardeşm dilersen

Erkekler Ne Diyor 2

• Baştan kaybetmişsin 🙂ama üst düzey bir tez hazırlayabilirsen belki olabilir.

1|0
    0|0
    • 13gün

üst düzey bir tez hazırlamak için yardım istemiştim 😊

• 13gün

Mantıklı görüşümü değiştirttin 😂😂 burdan yürü sende bu 🖐

• 13gün

Sevindim şu an ciddeeeeen 😅😂

• Ogrenmek istedigin yerdedir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bilginin de çeşitleri var, ve her yere yayılmış durumda olduğu için aslında bilgi her yerdedir. bunun karşısındaki bir görüşü savunabileceğini çok sanmıyorum doğrusu.

1|0
    0|0
    • 14gün

Bilgiyi doğrulamanın yolu da kitaplardadır.

• 14gün

bu şekilde savunamazsınız ama. bilgi nasılsa zeburda var deyip oturamazsın. iyi araştırma yapman lazım. bilmiyorum gerçi bu ne çeşit bir proje içinse...

• 14gün

Sadece sınıf arası basit bir münazara , önemli olan savunmak ve bizim için önemli olan kazanmak.

• bilgi bilinen her yerdedir

1|0
    0|0
Yükleniyor...