Çok merak ediyorum gerçekten ????

eylemciler biz özgürüz kimseye karışmayız insan ayırmayız diyorlar. ama Şu an bir eşcinsel gitse oraya ona insan gibi davranırlarmı gülüp alay ederlermi sizce ? yoksa bu özgürlük kavramı bir yere kadarmı ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bizler ne ulusalcıyız, ne milliyetçi ne de cunta özlemcisi.

Barışı da istiyoruz Gezi Parkı'nı da!

Kürtlerin özgürlüğünü de istiyoruz Gezi Parkı'nı da!

Hrant Dink'i öldüren tüm devlet yapısının açığa çıkartılmasını da istiyoruz Gezi Parkı'nı da!

Anadilde eğitim de istiyoruz Gezi Parkı'nı da!

Başörtüsüne özgürlüğü de istiyoruz Gezi Parkı'nı da!

Kürdüz, Ermeniyiz, Aleviyiz, Eşcinseliz, kadınız, genciz, antikapitalistiz!

Biz özgürlük istiyoruz.

Ne AKP neo-liberalizmi ne CHP kemalizmi! Ne polisin terörü ne askerin müdahalesi!

Özgürlük istiyoruz!

EYLEMLERDE NEDEN RENKLİ BAYRAK KULLANILIYOR HİÇ MERAK ETTİNİZ Mİ ?

ONLAR EŞCİNSEL VATANDAŞLARIN BAYRAĞIDIR .

3|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Özgürsün,dalga geçmezler tabi bazı insanlar dalga geçebilir ama sende direnmek için gidiyorsan cinsellikle işin olmasın

0|0
    0|0
  • gezi parkında eşcinsellerinde çadırı vardı bilgin olsun hep beraberdiler doğru budur zaten insan ayırmamaktır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gülmeyiz, dalga geçmeyiz.Ben eşcinselliğe karşıyım yani erkek bence erkek kalmalı kadın da kadın olarak ama bu beni ilgilendirmez.Brinin eşcinsel olmasının bana zararı varmı? bence yok..Ayrıca taksim meydanında eşcinsellerde vardı ve bildiğim kadarıyla laf eden olmadı çünkü bizler cahil insanlar değiliz, her bireye bize saygı duyduğu kadar saygı duyarız.

0|0
    0|1
  • eylemde zaten var olan bir şeyi soruyosun arkadaşım. travesti , fahişe , doktor , hemşire , avukat ... kimi ya da hangi mesleği ararsan bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • O eşcinsel, eşcinsel olmayan adamlara hallenmezse kimse bir şey yapmaz bence

0|0
    0|0
  • Zaten varmış ve herkes çok övgüyle bahsediyordu twitterda gördüm. Tanıdığımız gibi değillermiş diyorlardı.

0|0
    0|0
  • Eylemde eşcinseller var zaten... En azından birkaç gün önce vardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...