Fon Müziği Lazım Arkdaşlar?

Merhaba arkadaşlar , feminizm ile ilgili bir slayt hazırlıyorum bana bir fon müziği lazım biraz gaza getirecek biraz hüzünlendirecek bir şey olmalı , lütfen yardımcı olun 😂❤️

Güncellemeler:
15gün Ya ciddi bir mesele olduğunu anlayamayacak kadar mı cahildiniz , diyorum ki küçücük kızlar diyorum ki tecavüz diyorum ki kimlerin eline veriyoruz onları , ciddiye alın biraz insanları bilinçlendirirken horon çalmayacağız !

0|0
0|15

Erkekler Ne Diyor 15

• 0|0
    0|0
    • 15gün

Aslıdna çok güzel ama şarkı bana sözsüz bir şey lazımdı , başka biliyor musunuz?

• Mahmut tuncer sabun koydum legene

0|0
    0|0
  • Elbette https://youtu.be/EfSJnVJyZvo bunu koy kesinlikle feminist olur tüm kızlar 😂

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Feminizm diyorsun, sonra tecavüzle ilgili diyorsun. Ne yani tecavüzle ilgili farkındalık yaratmayı sadece feministler mi yapar? İnsan olan herkesin yaratması gereken bir durum bence, bu açıdan değerlendirip yardım alabilirsin.

0|0
    0|0
    • 14gün

Aslı'na bakarsan sunumumda yeni yasadan bahsedeceğimi çünkü tecavüz feminizmin içine girer, başla konuları ilgilendiriyor demedim kendi kafandan " sadece" kelimesini uydurmuşsun, yanlış anlamışsın , senin gibiler hep yanlış anlar

• 14gün

Aynı şeyi düşünüyoruz o zaman.. "Sadece" kelimesini kafana göre yazdığından bahsettim. Ne kadar haz etmesene güzel bir iletişim kurmak her zaman lazım , bence gayet güzel bir iletişim. Tebrik ederim ikimizde 🙂

• 14gün

Tabiki.. Haz etmemek, o insana kötü davranmak, küfür-argo vs. kelimeler kullanmak, aşağılayıcı sözler sarfetmek anlamına gelmez. Her insan farklı düşüncelerde de olsa her zaman "ortak payda" buluşabilir. Bende seni bu güzel iletişim için kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim. ☺️

• X gone give it to ya hajsksksk

0|0
    0|0
  • I Ain't Your Mama

0|0
    0|0
  • acayip hayvanlara benziyirsen. koy arka fona çalsın dursun iyice vurgular konuyu 😅😅😅😂😛

0|0
    0|0
  • ben de özledim dizisinin fon müziği olabilir ismi "dağılma"

0|0
    0|0
    • 15gün

Ortalarında falan arabesk bir müzik yani bana aşk acısı tarzı değilde daha çok üzülme lazım yani müzik o izlenimi versin sinir falan da olabilir yanı böyle bu konu Hakkı'nda etkileyici bir konuşma düşünün tecavüz vs. Ye karşı nefret sözleri , yani böyle bir şeye yakışan bir fon müziği gerekiyor , fikir verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

• 15gün

doğrusu fon müzikleri genelde dinlendirici olur en azından benim bildiklerimin hepsi aşk veya dinlendirici tarzda ama bir problem varsa belki müzikten daha fazla yardımım olabilir

• Careless whisper

0|0
    0|0
  • Schubert - Ave Maria

0|0
    0|0
  • hangimiz sevmedik muslum baba

0|0
    0|0
  • düşünmem lazım :\

0|0
    0|0
  • Nuri alco muzigini tavsiye ederim dit diridiri dirint dit diri diri dirint :D

0|0
    0|0
  • Nihat Hatipoğlu fon müzikleri yaz youtube a😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...