En sevdiğiniz komedyen kim :D

arkadaşlar cem yılmaz ve şahan arasında gidip geliyorum sadece. cem yılmaz çok kaliteli espriler yapıyor fakat şahanda mükemmel taklit yapıyor ve çok sempatik. sizce hangisi. izlemeyen varsada şiddetle tavsiye ediyorum. teşekkürler şimdiden :) link

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence şu anda işini oturtmuş profesyonel olarak bu işi en iyi yapan kişi Cem Yılmaz'dır. Filmleri olsun gösterileri olsun mantıklı esprileri olsun bunu tamamlıyor. Ancak bazen görüyorum bazı yerlerde espriler yapıyo komik olmasada kahkahadan kopanlar var sırf Cem Yılmaz olduğu için. O saçma geliyo bana. Şahan'n da filmleri çok iyi. Ata Demireride taklitte tek geçerim. Kısaca sıralamam Cem,Sahan ve Ata'dır. Kişisel karakterdede şahan on numara adamdır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cem Yılmaz'ı çok severim..

1|1
    0|0
  • Cem Yılmaz bence şuan Türkiye'nin en iyi komedyeni ama Şahan da çok iyi işler yapıyor en son çıkardığı filme koptum celal ile ceren süperdi ya :D

1|0
    0|0
  • Taklit yapanlara bir türlü ısınamadım. Ünlülerin trajikomik hallerini abartarak sahneliyorlar. Ama konuşarak espri üretmek zor iş o yüzden c yılmazı tek geçerim.

1|0
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan, çelişik halleri kahkahaya boğuyo beni

0|1
    1|0
  • cem yılmaz dan vazgeçmem

1|1
    0|0
  • Şahan Gökbakar :)

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz tabii ki.

1|0
    0|0
  • Cem Yılmazla Şahan'ı kıyaslamam bile.(tv8'deki dönemleri hariç)

1|0
    0|0
  • recep teyyip erdoğan. çok güldürüyor beni

0|1
    1|2
  • Tolga Çevik komedi dükkanı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbiri kendi kendimin komedyeniyim .

2|0
    0|0
  • Şahan'ı beğenmiyorum. Cem Yılmaz'la kıyaslamam bile.

0|1
    1|0
  • şahan bence cem yılmaz itici

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar Cem Yilmaz.Ikincilik sahanin ama onda hem fikiriz:)

1|1
    0|0
Yükleniyor...