Konservatuar okuyan var mı aranızda tiyatro?

Okumak istediğim bölüm budur. Ailem aşırı karşı çıkıyor. Üni olarak görmüyorlar. Hani konservatuar okuma BİMde çalış daha iyi onlar için. Yaşadığım şehirde kurs yok. Bende Ankaraya halamların yanına gidip orda kursa gitmek istiyorum. Göndermiyorlar. Hem kursa gidemiyorum. Hem ailemin rızasını alamıyorum. Hem yeteneğim var mıbilmiyorum. Hemde destekleyen yok. Napayım ben öleyimmi? Depresyona girdim. Bu işte tuzu biberi oldu. Tam 1 senem var. Az kaldı. Hemen bir çözüme kavuşması gerekli

Güncellemeler:
uppppppppppppppppp
uppppppppppppppppppppppppppppppp
offffff upppppppp daha tam cevaplar gelmedi

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba Şubat Soğuğu kardeş.

Sen Şubatta kar değil yağmur yağdırırsan olacağı budur.

Ailen haklı, konservatuvarı btipr ne olacaksın çalgıcı mı çengici mi ?

Bırak Allahaşkına ya.. Geçen bir tane kız vardı, efendim diyor ben konserve okuluna gideceğim diyor sonra filmlerde bitter mi bihter mi birtane karı varya, onun gibi olacağım diyordu

Yani yavrucum senin ne işin var bu işlerde diyemiyorsun da, çünkü anlamıyor koymuş kafayı illa gidip film icabı sevişecek öpüşecek yiyişecek ve sanatçıyım diye bu yaptıklarıyla onur duyacak.

Tasivip etmiyorum gidip düzgün bir bölüm okumalısın öğretmenlik gibi sağlık gibi..

Bu arada erkekler size sitemim var ula. Bir soru soruyoruz 23 cevabın 18'i hatunlardan..

Hatunlara kızıyoruz falan ama yine baş tacım onlar.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• konservatuvar okuyacaksan önce adam akıllı eline bir meslek al hayatını kurtar ondan sonra hobi olarak okursun... Misal benim hocam adam tarih öğretmeni BİR NUMARALI DA müzik hocası Konservatuvar hobi olarak okumuş... Hayatını kurtar ondan sonra hobi olarak düşün ailen haklı...

0|0
    0|0
  • mgfdsadgfhjklkjhgfdsasdfghjk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dogru diyor ailen bence. eger cok guzelsen oku yoksa okuma derim. ilk once iyi meslek edin sonra istersen zaten her zaman okursun o bolumu.

0|0
    1|0
Yükleniyor...