Metal müzil dinleyenlere neden Stanist gözüyle bakılıyor?

Metal müzil dinleyenlere neden Stanist gözüyle bakılıyor ?

Bu tarz düşünenlerden cevap bekliyorum .

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Metal müzik sanatçılarının bir çoğu satanist de ondan. Ve el hareketinizden tutun da bütün özellikleriniz şeytanı çağrıştırıyor bence.

0|0
    0|0
    • Bir çoğu satanist demişssin şarkılara dayanarakmı söyledin bunu . El işaretinin anlamı barış anlamında şuandada zafer olarak bazı yerlerde yapıyolar barış ve zaferin ne alakası war şeytanla ?

• link Bu işaret şeytanın boynuzlarını simgeler.

• Yoruma açık bir tez attın ortaya sabah kadar gider bu konu :d ama neticede bu zamana kadar şeytana tapana rastlamadım hiç :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Gençliğimde:p senfonik metal dinlerdim. Şimdi Kelt dinliyorum. Müzik evrenseldir. Ama metal müzik yapan yabancı sanatçıların çoğu satanist olduğu ya da bu tip çağrışımları olduğu için o gözle bakılıyor. marul'un dediği gibi bana kalırsa da şeytan daha çok r&b ve pop seviyor;)

0|0
    0|0
    • Bence satanistten daha çok şarkılarda nefret ve kötülükten bahsedildiği için tarzlarınıda buna göre yansıtıyolar. Örneğin metallica kendi dinine çok düşkün bir grub :)

• valla bana kalirsa r&b sarkilarda daha cok kotulukten bahsediliyor ama kimse onlara satanist demiyor ilginc.d

• Rap şarkı ayrı bşey zaten küfürden oluşan şarkıları nasıl begeniyolar anlamış değilim şarkılarda ruh yok kendini atamıyosun şarkının içine metal müzikte öyle değil dinlerken alıp götürüyor beni tüylerim diken diken oluyor :)

• Asla böyle düşünenlerden olmadım metal müzik dinlediğimden ötürü..

Bence böyle düşünmelerinin nedeni ; Türk Müzik piyasasının saçma salak şarkılar ve sanatçı denilen insanlardan dolu olması. Bir insan Pop dinliyor ise mükemmelliğinden haberinin olmadığı bir müzik türünü duyduğunda/dinlediğinde bok atar. Çevresinde ki geri kafalılarda buna destek verince tabii adımız çıkıyor 'Şeytana Tapan,Kedi Kesen,Cani'lere :)

Bir başka arkadaşında cevapladığı gibi çoğu metal grubunun Tanrıya olan isyanı yüzünden,ah bak Tanrı dedim kesin Satanistim ben.

0|0
    0|0
  • Şeytan popda dinliyor olabilir

0|0
    0|0
  • Şarkının tarzından dolayı

0|0
    0|0
  • Ben o gözle bakmıyorum. Ön yargı

0|0
    0|0
  • Metal muziğin bazı türlerinin cogunda Dini veya Tanrı ' yı kötülemeye yonelik Şeytanı da ovmeye yonelik sözler mevcut. Bu yüzden.

0|0
    0|0
  • şehir efsanesi pamp.

0|0
    0|0
  • giyimin hipi değilse öyle bakmıyolar bnece :D

0|0
    0|0
  • Ön yargı ve tamamen cahillik zihniyetini siktiklerim..

0|0
    0|0
  • Ön yargı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunun nedeninin ne olduğunu bilmiyorum ama ne olmadığını biliyorum... Bence giyimle hiç bir alakası yok. Şöyle söyleyeyim zamanında Barış Manço'da insanların karşısına birden bire çıkıverdi. Onun uzun saçları,ellerinde bir sürü yüzükler ve giydiği, insanların hiç alışık olmadığı kıyafetleri vardı... Ama insanlar onu bağrına bastı...

0|1
    0|0
  • Metalcilere Satanist diyenlerin en basit olarak Pentagram-Bir şarkısını alnayarak dinlemelerini öneririm. Nice efsane grup var elemanlarından biri Müslüman bile olan. ÖRN: Lamb of god-Mark MORTON. Slayer katoliktir mesela. vs. vs. Önyargılarınızı bir bırakın artık.

0|0
    0|0
  • cahillikten başka birşey değil .satanist diye birşey mi kaldı .bir dönem satanistlik çok konuşulurdu ama geçmişte kaldı .ama bazı insanları hala yanlış düşünüyo .

0|0
    0|0
  • o düşünceler 90'larda kaldı artık.

1|0
    0|0
  • "rock is not the devil's work it's magical and rad" hemen Tenacious D'nin Kickapoo sarkisi geldi aklima :D

link

0|0
    0|0
  • Önyargi ve cahilik.

0|0
    0|0
  • nasıl baktıkları umrumda değil...ben metal müzik dinlerim ne tanrı umrumda ne de şeytan...

0|0
    0|0
  • Metal müzik dinleyene değil, punkçı tiplere satanist gözüyle bakılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...