Son okuduğunuz kitap nedir ve yılda kaç kitap okuyorsunuz

Malesef okuma oranımız çok düşük umarım sayfada okuyan çoğunluktadır

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• en son yıllar önce okuduğum iki kitabı geçen ay ikinci kez okudum ; diyalektik felsefe ve kur'an türkçe açıklaması... eskiden haftada 2 ila 3 kitap okuyordum fakat hayatımda yaşadığım birkaç şey birisi askerlik olmak üzere beni kitap okumaktan alıkoydu yani soğudum diyemem de mesafeli kaldım yoksa kitap okumayı çok severim, okuduğumu hatırladığım kitap isimlerini özetle sıralarsam : sefller, arkadaş, beyaz gece, ana, nutuk, dokuz ışık doktrini, felsefe ilkeleri, kavgam, insanlar arasındaki eşitsizliğin kaynakları, bosiyaklar, ekmeğimi kazanırken, savaş ve barış, zerdüşt böyle buyurdu, aşkın metafiziği, felsefenin temel ilkeleri, memleket hikayeleri, memleketimden insan manzaraları, denemeler, bir özyaşam öyküsü Gandhi, osmanlı barışı, eski dünya seyahatnamesi, Allah devletinde demokrasi, kozmik bir senfoni olarak alevilik, aleviliğin tarihi, genel türk tarihi, genel dünya tarihi, kızıl elma, anadolu manzaraları, alıç ağacı ile sohbetler, araba sevdası, eylül, delikanlı, kendini arayan adam, düzceli memet, liberalizm, sosyalist felsefe, ve aklıma gelmeyen onlarca kitap ile atlas, national geographıc, genç gelişim, K dergileri ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok okumam kırmızı karlar yağınca'yı okudum en son

0|0
    0|0
  • Yüreğime cemre düştü

0|0
    0|0
  • ben hep ders çalışıyorum o yüzden yılda 1 veya 2 ancak.aslında bayılıyorum okumaya ama zamanım yetmiyo.

0|0
    0|0
  • Bu haftaki performansim kötü maalesef.

Basladom devam edemedim. Gecen hafta Serenad Zülfü Livaneli bitirdim. Yolda kac tane okuyorum emin degilim. Auda en az iki okuyabilsem mutlu olucam.

0|0
    0|0
  • çok kitap okumam seçip okurum

en son ahmet altan içimizde bir yer

0|0
    0|0
  • brida

2 hafta oldu sanırım kitap okumuyorum bu aralar

0|0
    0|0
  • Yılda kaç tane okuduğumu sayamadım da en son Markus Zusak-Kitap Hırsızı'nı okudum

0|0
    0|0
  • irvine welsh-p*rno okuyorum ama okumuyorum en az 2 aydır :D

0|0
    0|0
  • haftada 1 kitap mutlaka okurum ; en son siyasal bir kitap okudum

0|0
    0|0
    • çok iyi :) bende kuyucaklı yusufu bitirdim siparişimi verdim bekliyorum kitaplarımı gelir bugün yarın

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...