Ogretmenler gunu konulu resim yarışması lise düzey açıklamaya pls?

öğretmenler günü konulu resim yarışmasına katıldım yaratıcı anlamlı fikir bulamıyorum fikirlerinizi paylaşabilirsiniz ama klasik bişey olarak öğretmen ve çocuk çizmek gibi bir amacım yok 😉 yardımcı olacaklara teşekkürler 🦄

0|0
3|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bize sormuşsunuz madem fikir beyan edelim.
    Ne olursa olsun, ne yaparsanız yapın. Kendinize ait olsun.
    Bir şeyi yaptığınızda çok yaratıcı olmasına gerek yok, ödül almak için yapmayın kendinize ödül vermek için yapın.
    Siz düşünür ve yaparsanız o eser "biricik" olur aksi halde başkasının fikriyle yapmanız sağlıklı olmayacaktır.
    Vesselam.

0|0
    0|0
    • 15gün

sizden kopya çekecek halim yok fikir ortaya koyun ben onu aklımda farklı yerlere bir koyayım ilham alayım diye açtım ve ortada emek hırsızlığı gibi bir durum yok yani eleştiri yapacaksan bu görüşe yapma

• 15gün

Sakin olup tekrar okuyun yorumumu,
      sizi incitecek, kıracak bir ifade de bulunmadım ki !
      Yani tamamen size ait olsun dedik.
      Önyargılı olmayınız, incitirsiniz.

• 15gün

anlıyorum ama ben sizden istediğim resmimi çizin değil sadece biraz ilham olmanızdi ilham olmak istemiyorsanız siz bilirsiniz ama ben aklımdaki olanları sizin ilhamlarinizla pekiştirip güzel bir şey çıkartacağım

• iki tane insan yap öğretmen kendi elleriyle diğer kişinin yolunu hazırlıyor basamaklari yerleştiriyor gibisinden

0|0
    0|0
  • Anıtkabiri çiziceksin önünde binlerce çocuk sende o çocuklar arasından birisin ama boyun biraz uzun diğerlerine göre yoksa anıtkabir gözükmez :D hepsinin ellerinde çiçek havaya kaldırmışlar resmin tam ortasınada o çiçeği çiziceksin gerisini arka plan olarak yani :

2 kol çiziceksin 1 buket çiçek tutuyor arkasında anıtkabir ve binlerce çocuk aynı şekilde çiçeklerini kaldırıyor. anıtkabirin gölgelendirmesini yapmayı unutma kilit nokta orası :D

0|0
    0|0
  • Böyle özel günlerde nedense hep öğrenciler sıkıntıya düşüyor omuzlarına birde ekstra böyle ödevler ekleniyor.. benim görüşüm şudur : birileri özel şeyler yaşasın diye başka birileri onun sıkıntısını yaşamasın...

0|0
    0|0
  • Bir çiçek çiz düşünme baloncuğu yap çiçek bir öğrenci tarafından öğretmene hediye olarak verildiğini hayal etsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Madem fikir bulamiyorsun neden katildin? hadi katildin neden fikir bulup katilmiyorsun? ya onu da gectim fikri ben sunacaksam neden yarismaya sen katiliyorsun cekil ben katilayim

0|0
    0|0
    • 15gün

sen neden görüşüme geldin beni yargılamak için mi eleştirmek için mi ilham olmak için mi? benim fikirlerim var ama birilerinden de ilham almak kötü birşey değil anlıyor musun?

• 14gün

şans dile 😏😑

• 14gün

Bol sans

• Simit satan öğretmen çiz. Bence anlamlı.

0|0
    0|0
  • Lise kaçsın ve kac yasindasin ona gore cevap vereyim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...