Kapat

Fotojenik olmama sorunu aşılabilir mi?

arkadaşlar normalde çok güzel bi kız olmama rağmen fotoğraflarda fotojenik çıkmıyorum, çıkamıyorum..50 tane resmin arasından 2 yada 3 tanesi güzel yani kendimmişim gibi çıkıyor...anlamadım gitti..tek istediğim aynaya baktıgımda gördüğüm kızın ,aynen çıkması..yok olmuyor..

Güncellemeler:
çirkin olsam çok güzelim demem degilmi..herseye savaş açan insancıklar,burda bile pençelerinizi gösteriyosunuz...
bu arada cep telefonuyla çekilmiyorum,sadece kendi kendimiçektiğim fotograflarda çirkin çıkıyorum..abuk sabuk yazıcaksanız yazmayın..gidin başka yerde kaşının..

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Benimde fotolarıma bakıp salağın biri " aaa fotoğrafçı ne güzel çıkarmış seni demişti " gidelim sanada çıkarsın dedim ...

Poz vermek için çabalama , doğal ol ..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• cep telefonunu sağ ya da sol omzun hizasında kaldır, kafanı ters istikamete yatır, bi gözünü kıs, bruce wills gibi gül, bak ne kadar güzel çıkacaksın

0|0
    1|0
    • sorun çok mantıklı cevaplar çok mantıksız, ne kadar hazımsızmışsın ya. Ha yüzünü görsek güzelsin değilsin diyeceğiz oda yok, çocuksun neyse

• ya da sen kendini cok guzel sanip aci gercegi fotograflarda goruyorsun, olamaz mi?

2|2
    4|0
  • bu dert bende de var

2|0
    0|0
  • Telefon seni çirkinleştiriyor da gösteriyor sana. Yoksa sen çok güzelsin yani. Telefon, aynayı kıskanıyor.

0|0
    2|0
  • doğru açı ve ışık sayesinde artık kezbanlar bile ancelina cöli maşallah. poz vermeyi de bilmek lazım tabi.

1|0
    0|1
  • Vah vah vah. Harbiden dünyanın sonu bu senin için. Git sifonu çek kurtul.

0|0
    3|0
  • demek çirkinsin kendini bile gizlemişsin o derece yani.eldeki malzeme bundan ibaret ne yazıkki kabullenmelisin

0|0
    0|0
  • fotojenik olunmaz fotojenik doğulur

0|0
    0|0
  • walla zaten bende surat pek yok sinirli görünüyo hep gıcık çıkıyo fhotolar

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• :) bende bazen öyle oluyorum aynaya bakıyorum bir de fotoya fotodaki ebn diilim :) ama senin kadar kötü diil şükür 50 taneden 30 u işe yarıyor :)

2|0
    0|1
  • Fotojenik olmaya çalışma tamamen doğal ol ve içinden geldigi gibi poz ver emin ol güzel çıkacaksındır ayrıca aşırı makyaj yada parlatıcı fotoğrafların kötü çıkmasınada neden olabiliyor

1|0
    0|0
  • ya bos versene onemli olan real life:)))

1|0
    0|0
  • altın orana sahipsen pixsel düşüklüğünde bile harika çıkarsın fotojenik olmaman senden kaynaklı bir durum olmakla beraber dış etkenlerin %1lik etkiside yok değildir

1|0
    0|0
  • bende fotograflarda başka insanım gerçekten çoğunlukla çirkin çıkıyorum burun bi tarafta agız bi tarafta ... geçen güğn arkadasım fotografımı cekti...bakıyo bana bakıyo...sen neden fotolarda böyle çıkıyorsun sana bakıyorum normalsin fotoda bi cins çıkıyorsun diyor...cidden de öyle :)

0|0
    0|0
  • Bende hiç güzel değilim ama fotolarda güzel çıkıyorum

fotograf makınası ıyı cekıyor canım .p

0|0
    2|0
  • Çok fotoğraf çektirmelisin belki. gülümsemeyi oğrenmelisin...

0|0
    0|0
  • gitmeyin kızın üstüne bea..

0|0
    0|0
  • Bende aynı sorundan şikayetçiyim :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...