Bakabilir Misiniz?

Oğuz Atay'ın tutunamayanlar kitabını okuyan var mı? Okuduysanız tavsiye eder misiniz, nasıl sizce?
Başka öğrenebileceğiniz kitap var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz üst seviye bir kitap yani sayfa sayısından bahsetmiyorum dili uslubu ağır.. Kİtap kurtlarının çok keyif alacağı, ayda bir kitap okuyanların kitabı okurken dayak yiyormuş gibi olduğu, aklına geldikçe okuyanlarında yarısında bırakcağı bir kitap diye düşünüyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece tutunabilenlerin okuması gereken bir kitap diye düşünüyorum... halen tutunamadiysan okuma

1|0
    0|0
  • ben okudum çok güzel bence

1|0
    0|0
  • okumadim.

0|0
    0|0
  • Varoluşsal krizlerin varsa hiç başlama çünkü hiçbir soruya yanıt vermiyor. Miden bulandıkça bulanıyor ve düşmeye devam ediyorsun.

0|0
    0|0
    • 14gün

O zaman hiç o topa girmeyeyim ben

• 14gün

bazıları sever diplerde dolaşmayı sordukça sorarlar bıkıp usanmadan bir sebep ararlar ama zaten bulamayacağını bilirsin ve çaresizliğine gülersin... karanlık sularda dolaşmayı seviyorsan oku

• 14gün

Tamam teşekkürler okumak istiyorum ama bitiremezsem sıkıcı gelirse diye düşünüyorum

• ilk100 sayfasindan bise anlamican okuman gerek

0|0
    0|0
  • google a sorabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kitap allah için güzel. Biraz sıkıntılı ama amacı o, o dertleri sıkıntıları hissettirmek. Bana hitap etmeyen bir tür ama güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...