ı phone 5 mi?glaxy s4 mu alsam arkadaşlar ?

uzun yıldır aynı telefonu kullanıyorum artık değiştirmenin zamanı geldi..sizce hangisi daha iyi ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Açık ara Galaxy S4. Sana ilk 10 yapsam iphone5 giremez içlerine.

0|0
    0|0
    • başka seçenek var mı ? htc one nasıl mesela ?

• O da güzeldir. Xperia Z de iyidir. Kendim Note 2 kullanıyorum memnunum iyidir bu da..

• 3310 kullanıyorum cok kullanıslı valla gecen sınırlendım duvara attım hıcbısey olmadı strese bırebır arada da arabanın altınada koyuyorum takoz nıyetıne

0|1
    0|0
  • iphone 4s mi s3 mü diye sorsaydın iphone derdim ama son zamanlarda samsung koydu geçti. bence s4

0|1
    0|0
  • sorumu bu tabiki s4 özentilik yapıp sırf isim için iphone alanlara şaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Iphone 5 aldim, pisman oldum..

0|1
    0|0
  • İph5 kullanıyorum be üzerindeki koruyucu çıktı iğrenç bir telefon bu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İphone 5 alırsan hayatının hatasını yaparsın iphone 4sten hiçbir farkı yok tek farkı donanım ve 3 saniye daha hızlı internete giriyor.Galaxy s4 al özelliklerini kıyasla netten kararını vereceksin.Ben kullanıyorum çok memnunum

0|1
    0|0
  • Bence tasarım olarak iphone,özellik olarak galaxy.Her ikisini de kullanma şansım oldu iphone herzaman aynı tarz çıkartıyor.Galaxy ise ele alındığında insanı heyecanlandırıyor,çok farklı özellikleri var.Benim fikrim eğer film ve oyunlarla vakit geçiriyorsan kesinlikle galaxy derim.

0|0
    0|0
    • evet film izlemek istiyorum..teşekkürlerr

• hayatım en iyisi git 3310 al ölene kadar kullanırsın. ayrıca kendini başkalarına karşı da koruyabilirsin. çok kullanışlı bir telefon o.O

0|1
    0|0
  • apple alan insanları anlamıyorum. s4 açık ara farkla geçer... iphone'un sadece adı var o kadar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...