Müzik aletleri? Gitar 🎸 çalmayı öğrenmek istiyorum fakat karar veremedim?

Nota bilgim sıfır sizce öğrenebilir miyim?

• elektro gitar
    45% (5)36% (4)41% (9)Oy Ver
  • bas gitar
    18% (2)9% (1)14% (3)Oy Ver
  • akustik gitar
    37% (4)55% (6)45% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• İleri yaştaki bireyler için oldukça zorlayıcıdır. Kemikler gelişimini tamamladığı için adaptasyon süreci sancılı geçecektir. Öğrenilmez değil. İleri yaş grupların birçok öğrencim oldu.. algılamada sorun yaşamazsın fakat uygulamada çok fazla vakit ayırman gerekecektir. Sana tavsiyem şu olur. Gerçekten niyetin varsa sakın olaki internetten falan öğrenmeye kalkışma. Sana hatalarını ve doğrularını birebir söyleyecek ve ilgilenecek bir hocaya ihtiyacın var. Temelini iyi öğrendikten sonra internet bir rehber niteliği taşır yinede fakat ilerlemen için oturup metod kitaplarından metod egzersizleri yapman eğitimin açısından daha profesyonelce olur.

0|1
    0|0
    • 19gün

Çok sağolun teşekkür ederim tavsiyeniz ve görüşünüz için daha önce kısa bir süre akustik gitar ile egzersiz yapmıştım onun yardımı ile iş dolayısı ile başka bir şehire taşınmak zorunda kaldı ama gitar sevdası bende kaldı ilk önce bir akustik gitar alıp başlamak istiyorum 😊

• 19gün

bir 50 tl daha kasarsan bu model oldukça iyidir. Endonezya üretimi olması diğer başlangıc ve orta düzey gitarlardan bir adım öne geçirir. Malzemeside oldukça iyidir.

www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=20033&gid=4

• 19gün

O kadar esnekliklerde olur tabikide 😊

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazıları der ki, önce akustikle başla sonra hangisiyle devam edeceksen ona göre.. Ama aslında bu yanlış sen hangisini çalmak istiyorsan direk onunla başlamalısın sıfırdan.

0|1
    0|0
  • önce akustik sonra elektro

0|1
    0|0
  • Benim kuzenim heves etti ve hiç bir nota bilgisi olmadan öğrendi. Sen hangisine daha çok ilgi duyuyorsan onu öğren. Anket sonucuna görenharaket etme

0|1
    0|0
  • istemek basarmanin yarisidir dene bence

0|1
    0|0
  • elektro gitar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öğrenebilirsin tabi bende nota bilgim yoktu önce gitarla başladım. Eğer öğrenmeye açıksan hemen kavrarsın. Gitar çalabilen elektroda çalar vs'de evde tek başınada öğrenirsin ama uzun bir sürede.

0|1
    0|0
  • hepsini nota öğrenerek çalabilirsin.. bence eğitimden kaçma.. daha kısa sürede daha verimli çalışırsın..

0|1
    0|0
  • Ben kendim evde ögredim 2 ay olmadan calabiliyordum

0|1
    0|0
  • Müziğe de sıfırdan başlayacaksan klasik ile başla. Yok illa bu üçünden biri olsun diyorsan akustik

0|1
    0|0
  • bas severim ama akustikten başla sonra elektroya geç

0|1
    0|0
  • Öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • istediğinle basla
    önce ac dinle hangisi nin sesi seni tatmin ediyorsa
    onu cal

0|1