Sekreter olan varmı?

Sekreter olan var mı?ve neden sekreter diyince erkeklerde fantazi oluşuyor. Kızlarda da oluşuyor mu?

Güncellemeler:
Kadıköy de bir ofiste çalışıyorum. Sadece patronum ve ben. Genç ve yakısıklı. Tuttuğunu koparan biri. Arkadaslarımdan kim gelip görse onunla yapmışım muamelesi yapıor bir de işime göz dikiolar.
Siz neresinde. Anlıyosunuz yaaa. Evet güzelim. Nolcak yani bu şart mı

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bense fantazi oluşmuyor. İnsanlar kafayı yemiş. Saksafonu ileriki nesiller bir enstürman değilde cinsel bir tabir olarak algılayacak.

0|0
    0|0
  • sen işi fanteziye döküyosun zaten anlatırken ''sadece patronum ve ben '' derken '''sadece'' ve Patron UM eki seninde boş olmadığının ispatı verdiysende banane muhasebeci değiliz ama sen genç ve güzelmisin gözlük takarmısın topuklu giyipte topuzda yaparmısın ? (soruya soruyla cevap)

0|0
    0|0
  • demekki sapıklık var biraz sen işine bak sana ne adamın Genç ve yakısıklı. Tuttuğunu koparan biri

olduğundan aklınızda kurup buraya soruyorsunuz sen önce arkadaşlarına sor neden böyle düşünüyorlar

0|0
    0|0
  • hep bu donemin film kusagi bizi bu hale getirdi turist diyince hemsire diyince sekreter diyince insanin aklina abuk sabuk seyler gelir oldu mahvettiler zamanin gencligini yeni yeni toparlaniyor :D

0|0
    0|0
    • @guncelleme: yapmamissan bile genc yakisikli tuttugunu koparan vs vs gibi ifadelerden sonra yapma istegin varmis gibi anlasiliyor :)

• İsteyip istememem ayrı bir konu. Ama gören kız arkadaslarımın hemen bu şekilde algılaması hatta keain gözüyle bakması sinir bozucu.alenen yerime göz dikenler oldu ya ben burda çalışır bu adamla yatarım diyenler açıkca

• bende film`lere mok atiyordum demek sekreterler gercekten boyleymis :P

• bunlar hep şakin k ve ekibinin suçu bence

0|0
    0|0
  • sekreter seven var, :D sekreterler cok tatlı ondan :D

0|0
    0|0
  • anlasıldı senin canım muhabbet istiyor mini etekle özel dosya getir neden erkeklerde öyle fantazi oluyor anlarsın

0|0
    0|0
  • kim demiş be fantazi oluşuyor diye. içiniz sapık lan sizin :)

0|0
    0|0
  • hülya avşarın sekreter filmini izle sendede oluşur :D

0|1
    0|0
  • sapik ve hasta ruhlu oldukları için diyebiliriz...

0|0
    0|0
  • Bizim lisede sekreter müdür yardımcısına verirdi. Hey gidi günler heeey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nerde calısacaksın homeofisse salla gitsin.gercekten öyle patronun aklına bile baska sekıdle gırıysn

0|0
    0|1
  • Sekreter değilim ama abime sormuştum bunu kısa kalem eteğin çok etkisi var demişti :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...