Kişisel gelişim , kendime yeni şeyler katmak için neler yapabilirim?

Arkadaslar cok kitap okuyan biri değilim. Ama artik basliycagim.. Kisisel gelisim kitaplari alsam diyorum neler onerirsiniz sonra bir kac aktiviteye katilsam yenilikler katsam neler önerisiniz ciddi cevaplarini bekliyorum..

0|0
1|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Kişisel gelişim kitapları okuyarak hiçbir yere varamazsın. Kişisel gelişim kitapları aynı saçmalığı farklı yollardan anlatan, değersiz, anlamsız, sayfa ziyanı kitaplardır. Kendine bir şey katmak istiyorsan batı felsefesi ve psikoloji iyi bir seçim.

0|0
    0|0
  • Bol bol kitap oku, imlanı geliştir.

0|0
    0|0
  • Mümin sekman herşey seninle başlar

0|0
    0|0
    • 19gün

Kisisel gelsiimcimi bu duydum sanki bunu

• 19gün

Evet kişisel gelişimci bu söylediğim kitap başarı üzerine yazılmış bir kitap ve bu kitapla bazı illerde büyük başarılar kaydedilmiş bu kitabı okuyarak bende okudum insanı gerçekten iyi kamçılıyor.

• Kitap oku sosyalleş

0|0
    0|0
  • simyacıdan baba kişisel gelişim kitabı yoktur onu oku

0|0
    0|0
  • ınsanları tanımanızı tavsıye ederım bınbır cvesıt ınsan var herkezın bır bakıs acısı bır felsefesı bır var herkezın bır penceresı var en guzel yolu bul

0|0
    0|0
    • 19gün

Insanlari tanimamda yardimci olucak ne yapabilirim

• 19gün

temel nedenlerınız olmalı bır ınsanla konusurken yasama nedenlerını hayata bakıs acısı sorabılırsınız mesela en basıt olarak ee tabı cınsel tercıhı farklı olan ınsanlarda var bu hayatta onlarla da konusabılırsınız onlarında bır bakıs acısı var humanıst olmanız lazım tam anlamıyla

• 19gün

Mesaj atarmisiniz

Kızlar Ne Diyor 1

• Kitap okumanin sana büyük bir faydası olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...