En iyi filmler, film önerileri... Tavsiyeleriniz neler?

Konusu hiç fark etmez. Mutlaka izlemelisin diyeceğiniz, size göre en iyi filmler neler? Teşekkürler... :)

0|0
16|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

aklıma gelenler bunlar

0|1
    0|0
    • Tom Hanks in filmleri ayrı tabi :) Bulut Atlasını izlemeni tavsiye ederim orda da var Tom Hanks :)

• Aa evet onu koymayı unutuşum, neredeyse tom hank'sin her filmi harika!

• romantik komedi dram icin : my sasy girl

romantik dram icin ise : hatirlanacak bir ani

aksiyon komedi icin : two guys

3u de kore filmi ama 3 ude ayri guzel simdiye dek izledigim en guzel filmler bunlar cok film izleyen biriyim =)

0|1
    0|0
  • ghajini

fanaa

aamir khan flimleri izlemessen çok şey kaçırırsın benceee ben bayıldııımmmmmm özelliklede ghajiniyeeee

0|1
    0|0
  • aksiyon alanında izlemediysen - Cehennem Melekleri (2 filmi var)

romantik komedi - Sıcak Kalpler

Can Dostum var bide türü dram ve komedi .

bide mutlaka izlenmeli diyebileceğim V For Vendetta .

0|1
    0|0
  • yesil yol, cesur yürek, büyük balık, the notebook

0|1
    0|0
  • her çocuk özeldir.

0|1
    0|0
  • My name is Khan

1|1
    0|0
    • kesinlikle baskanla tanismali :)

+ forest gump

• ya bu filmn konsu ne hergezden duyoyurm

• Khan otizm rahatsızlığı olan birisi kendisi müslüman hindu bir kızla evlenir.kadının oğlunu faşistler öldürür kadın khanı terk eder çocuğun ölüm sebebide khan soyadını almasıdır.kadın khanı terk eder khana ancak abd başbakanına benim adım khan ben terorist değilim dediğinde onu affedeceğini söyler khanda yollara düşer ve dediğini yapar bence izlemelisin başyapıt bir film .

• Yeşil Yol

Kara Şahin Düştü

0|2
    0|0
  • inception tek geçerim. sonunu hala düşünmekteyim

0|1
    0|0
  • dikdatör ve agora son izlediklerim tavsiye edebilirim

0|1
    0|0
  • Ghajini...

0|1
    0|0
  • Life of Pi, Brave,The Shawshank Redemption, Romeo & Juliet, Leon

0|1
    0|0
  • 3 idiots, My Name's Khan. ikisini de tek geçerim.

0|1
    0|0
  • ken park..tavsiye ederim canım benim

0|1
    0|0
  • Yeşil Yol

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Mutlaka izlemelisin dediğim çok film var bea .Bu arada film bağımlısıyımdır baya .Film kültürüm baya iyidir.Kardeşim tavsiyelerim sırayla şunlar bu sıradaki izlemediğin filmleri sırayla izle .Yüzüklerin Efendisi 1-2-3-Hobbit , Esaretin Bedeli , American Beauty , American History X ,The Pursiut of Happyness , Crazy Stupid love , İp man 1-2-3 , Limit yok ,3 idiots ,Catch me if you can ,İron man 1-2-3 , Devrim Arabaları , İnci küpeli kız , Akıl Oyunları , Selvi boylum al yazmalım , İncir Reçeli , Elegy , Kuzey Yamacı (Nordwand ) ,Dünyanın merkezine yolculuk , Mardi Gras , The Social Network ( Marc Zuckerbergin facebooku bulması ile ilgili mükemme bir film ) , Star Wars ,Star Trek , The Warriors way , V for Vendetta , The Dark Knight (Trilogy ), ,Diktatör , Gitmek benim marlon ve brandom,Titanic 3D , American Pastası (1...,7 ) , Panic Room , daha bir sürü var tavsiye edeceğim film de yazmaktan yoruldum aklıma gelmeyen daha bir sürü film var .İmdb deki ilk 200 ü bitirmişimdir.250 ye tamamlamaya çaşıyorum.Bu saydıklarımın hepsi de güzel filmler izlemediklerini izlemelisin kesinlikle !:..

0|1
    0|0
    • klasik filmler olduğunu iddia etmedim,önerdiklerim bana orjinal gelen ve durağan olmayan filmler

saydıklarının da yarısından çoğunu izledim

çok bilinenleri yazmayı tercih etmedim -ki bir yüzüklerin efendisi,star wars,american history x, v for vendatta,esaretin bedeli ... tarzı filmleri çoğu kişi izlemiştir zaten

imdb benim için bir ölçüt değil kaynaktır

amerikan pastası,amerikan güzeli,social network,catch me if you can ... tarzı filmlerinde benim gözümde bir değeri yok açıkçası

zevk meselesi

• Bu filmlr kültürü belirler .Mesela akıl oyunlarını izlemeyen biri gerçek hayatta John Nashin olduğunu ve yaşanmış bir şizofrenik olarak bu hastalığı nasıl zekası ile yendiğini bilemez.Aynı şekilde İnci Küpeli kız bu filmi seyretmeyen kişi inci küpeli kız tablosunun nasıl oluştuğunu ve nasıl çizildiğini bilemez.Social Networking nasıl değeri yok yahu.Adam milyon dolarlık bir site yapıyor.Kullanmıyor musun face.Nasıl oluştuğunu bilmek bir kültürdür.İmdb senin için bir ölçüt değil mi ? :D ASDADASDA

• Tamam yah ben daha bişe demiyorum haklısın sen :D :D :D

• biraz farklı konulardan olsun bari benimki de :)

Karate kid

Forbidden Kingdom

0|1
    0|0
  • link sonuna kadar izle..

0|1
    0|0
  • forrest gump

3 idoits :)

0|1
    0|0
  • baba 1-2-3-4-5-9...92-92-94

0|1
    0|0
  • pek film izlemem ama yeşil yol piyanist akıl oyunları esaretin bedeli derim izlemişsindir hep kesin veee büyük usta Kemal Sunal filmleri ben çok severim :)

0|1
    0|0
  • Ali G, Zamana Karşı. Unuttum diğerlerini :)

0|1
    0|0
  • yenilmez 2 ve 3 . izlemediysen mutlaka izle. el gringo . V for vandetta. jack reacher .. kız zincirlerini.. ve baskın ! başından sonuna kadar mükemmel bir dövüş filmi.

0|1
    0|0
  • oyun'u izle mutlaka. maykıl daglıs oynuyor. bir araştır netten. ilginç bir filmdir.

0|1
    0|0
  • 21 Grams link

0|1
    0|0
  • Diktatör-Hangover serileri-Ruhlar Bolgesi

0|2
    0|0
  • Hachiko Dog is story duygusal gerçek yaşanılmış birşey ben agladim :D

0|1
    0|0
  • 3 idiots, Ghajini, Her Çocuk Özeldir, Hayali Üniversite, Yeniden 17...

0|1
    0|0
  • Herkesin bildiği gibi leon

0|1
    0|0
  • Fight Club izlemişsindir heralde ama üzerine bir film daha yazamadım

0|1
    0|0
  • önce İMDB 100 ü izle...

0|1
    0|0
  • Kolpaçino / Bomba