Bilim Kurgu , Fantastik kitaplar faydasız mi?

mesela bir tarih kitabından alabileceğimiz bilgiler cok fazladir. Bilim Kurgu fantastik kitaplar bize bir şeyler katar mi , yararı var midir?

0|0
5|12

Erkekler Ne Diyor 12

• kimin ne dediğinin bir önemi yok ki keyif alıyorsan güzeldir ve faydalıdır yani ayrıca hayal gücü ve ufkunu geliştirmeye faydasıda vardır...

1|0
    0|0
  • Tabiki ya hayal gücün efsane ıoluyor

1|0
    0|0
  • teorik bilimsel bilgi katar hayal gücünü geliştirir

1|0
    0|0
  • Hayal gücünü geliştirir en sevdiğim

1|1
    0|0
  • Her kitap bize birşeyler katar lakin edebiyat birşeyler katmayı bırakın o hikaye de gerçeklik hayata daha yakın bir boyutta olduğu için empati ve de perspektif açısı katar.6 ay öncesine kadar fazla okuyan bir insan değildim. Ama gerekliymiş demek ki 6 ay da 6 kitap devamm :)

1|0
    0|0
  • Hayal gücünü genişletir bence oysa gerçeğe yönelik özellikle araştırmacı yazarların kitapları insana medeniyet katar bilgelik katar

𐱅𐰇𐰼𐰰

1|0
    0|0
  • türkçen gelişir ufkun açılır

1|0
    0|0
  • Hayal dunyani genisletir

1|0
    0|0
  • hayal gücünü felsefi bakış açısı genişletir

1|0
    0|0
  • Var ama bunlarla ilgilenen insanlar az olduğundan kimse bana lazım değil diye düşünüyorlar

1|0
    0|0
  • bence faydali

1|0
    0|0
  • Hayal gücümüzü arttırır. Bana göre. Ama ben pek okumam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayal gücün gelişir kelime dagircigin artar kendini daha iyi ifade edersin sureklide tarih kitabı ben okuyamam şahsen.

1|0
    0|0
  • Sade bir kitabın sana kattığı birden fazla şey var, hiç bir kitap faydasız değildir en basit konulusunda bile kelime hazinen gelişiyor, anlamlı ve uzun cümleler nasıl kurulur kavrayabiliyorsun vs. Sadece bilgi açısından değerlendirebiliriz dediğini

1|0
    0|0
  • Faydali

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayal dünyanın gelişimine katkı sağlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...