Psikolojisi bozuk ve cahil anneye hangi kitap okutulmalı?

Tekrar merhaba arkadaşlar. Bu gece de yepyeni bir sorumla karşınızdayım! Öncelikle sorum kuzenimi ilgilendiriyor. Çocukluğunu ve gençliğini yaşayamamış, genç yaşta evlenip çok çocuk yapmış fakat öğrenmek isteyen kadınlarımızdan sadece biri... Onun genel kültürünü yükseltecek, kolay fakat yetişkinlere hitap eden kitap isimleri rica ediyorum sizden. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• www.turkishbooks.com/.../...arti20120402075052.jpg

Okumaya bununla başlamıştım ben. Allame-i Cihan olmasam da gayet kültürlü sayılırım. Bence işin sırrı Çılgın Martı.

1|0
    0|0
    • 15gün

teşekkür ederim. bu kitap yetişkinlere hitap eder mi?

• 15gün

Dalga geçmeyi bir kenara bırakırsak, bilgi, kültür kolay yoldan, kestirmeden ulaşılan şeyler değildir. Bu kafayla bilgilenmeye çalışan biri yarı-cahil olur, ki en beter cahillik türüdür bu.

Bazı şeyler sonradan sokma akılla öğretilemez, kişinin kendisinin çözmesi gerekir.

• 15gün

bir şeyleri öğretmeye çalışmıyorum kimseye. senin de dediğin gibi bir yerlerden başlamak lazım sadece. sorumun içeriğinde "yetişkinlere hitap eden" demişim, dikkatinize.

• kuran-ı kerim mealini okusun..

0|0
    0|0
  • Onun yerine iknanın psikolojisi adlı kitabı oku ve istediğini kolay bir şekilde kabul gördür

1|0
    0|0
    • 15gün

kimseyi ikna etmeye çalışmıyorum ki. niyetim birinin hayatını daha yaşanılır hale getirmek. bunu da kitap hediye ederek veya ödünç vererek yapacağım. lütfen öneriniz varsa kitap ve yazar ismi yazın.

• 15gün

Ondan değil şimdi eğer kitap okutmak çare olmaz ise dediğim kitap ile psikolojik saldırı dediğimiz kendi düşünceni başkasına aşılama olayını kolayca yapabilirsiniz ve yararlı olur
      Ayrıca istediğiniz bir tarz olarak önerebildiğim
      Herşey Seninle başlar
      Mümin sekman

Kızlar Ne Diyor 1

• Sigmund Freud diyecem ama :)

1|0
    0|0
    • 15gün

lütfen sadece yazar ve kitap ismi yazın. bu konu benim için önemli; zira o kitapları ben alıp götüreceğim kuzenime

• 14gün

Teşekkürler

• 14gün

Rica ederim

Yükleniyor...