Sürükleyici kitap önerileri?

Kitap okumak adetim değildir ama sanırım telefona ayırdığım zamanı kitaplara ayırmam gerek artık.. Sizden sürükleyici kafa yormayan sağlam kitao önerileri istiyorum. Teşekkürler şimdiden...

0|0
6|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne tarz seversin?
    Aşk istersen önerebileceğim tek kitap "Bir Gün" ama üstüne bir de hafif dram havası istiyorsan "Genç Werther'in Acıları" kadar kalp acıtacak kitap olduğunu sanmam. Yok böyle birşey aramıyorum daha çok serüven okumayı severim diyorsan Richard Bach yazar olarak güzel bir örnek. En son okuduğum kitabı "Bir" idi, ve gerçekten sürükleyici bir kitap. İçinde sosyal mesajlar barındıran bir kitap istiyorum diyorsan da Erdal Demirkıran' ın "Ben Dünyanın En Akıllı Adamıyım" kitabı yine sana uygun.
    Yok hiç biri olmaz diyorsan, Ben sana daha ne diyim kardeş ya 😄

0|1
    0|0
  • Gizemli şeyler seviyorsan Sarah Jio - Böğürtlen Kışı
    Macera sürükleyici seviyorsan - Labirent serisi (özellikle ölümcül kaçış müthiş)
    Ağlamak istiyorsan Kristin Hannah - Ateşböceği Yolu (ama biraz kalın, sıkılabilirsin) türk yazar olarak da Ahmet Ümit öneririm mesela Beyoğlu Rapsodisi olabilir

0|1
    0|0
    • 13gün

Beyoğlu rapsodisini almıştım geçen sene bir sayfa bile okuyamadan nereye koydum ettim bilmiyom kayıp

• 13gün

Aa kötü olmuş ya ben de geçen yıl okumuştum güzeldi, ha bide Olasılıksız var yıllar önce okudum çok beğendim belki okumuşsunur okumadıysan oku :D

• 13gün

Önce almam gerek :) eyvallah iyisin

• Vala şu ara en çok düşündüğüm şey bu. Resmen benim içimi okuyup bu soruyu yazmissin gbi hissettim tebrikler 🙈

0|1
    0|0
  • Labirent serisi aradığın şey 👍🏻

0|1
    0|0
  • gündüz sefası

0|1
    0|0
  • Sarah jio böğürtlen kışı

1|1
    0|0
    • 13gün