Ankara'da neler yapılır? Güzel bir plan yapalım...

Merhaba,

Arkadaslar ayin ikisi gibi ankarada olacagim 10 gun.. Zaman sikintim yok sizce neler yapilabilir ankara?

Çılgınlık, Macera, Yemek, Dans

Her türlü teklife açığım :) Güzel bi plan yapalım

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• ankara garip bir yer. orda insanların eğlence anlayışı hafta sonu avm lere gitmek. pek gece dışarı çıkacacak mekan yok. olsada gece 2 gibi sona eriyor. bahçeli, park caddesi, tunalı yine eğlenebileceğin yerler.

0|1
    0|0
    • Evet arkadaslar bahsetti AVM mantigindan. Tunali gayet guzel arastirdim simdi listeme ekliyorum. Tesekkur ettim ;)

• umarım yardımcı olmuşumdur..

Kızlar Ne Diyor 3

• kuğuluya git kuğuluya.. :)

0|0
    0|0
  • sen kimsin nesin necisin mafyamısın ?

0|0
    0|1
  • Ankarada bir şey yok. Saat 2de kapanıyor her yer. Gel istanbula sabaha kadar eğlen.

0|0
    0|1
    • Orayada gecebilirim turkiyeye geliyorum, Antalya - İstanbulda dusunuyorum. İstanbula cok yabanciyim.. Neler yapılabilir? Ozet ver bakim :P

• Ankarada bir cacık yapılmaz abi. Gece hayatı denen şey zannımca.

Erkekler Ne Diyor 1

• kızılay daki kızılay hanına git "gölge" siye bir bar var hala raindock sahne alıyorsa dinle. oradan çık tunalı hilmiye doğru "kıtır" var kuğulu parkın hemen yanında orada meyveli şarap iç. 7.caddeye git bi dolaş... ama en önemlisi ve en yapman gereken şey tabi ki ANITKABİR i ziyaret et...

0|0
    0|0
    • ne adamsınız yaa:D

• Kızılayda bi hotelde kalmayı planlıyorum. Orayı iyi alt ust ederim. Meyveli şarap içebileceğim mekan ulusa giden yolda sanirim?

• hayır. tunalı hilminin başlangıcında tam ters istikamette yani :) mekanın ismi kıtır... çok keyifli bir yerdir. tabi rock müzik seviyorsan... ;)

Yükleniyor...