Bazen yapamadıklarınız için pişmanlık duyuyor musunuz?

Küçüklüğümden beri geleceğime dair çok hayal kurdum ama hiç birini yapamadım. kendime güvenim yoktu pek. tiyatro istedim, piyano, keman istedim. senarist olmak istedim. kurslara gitmek vaktimi dolu geçirmek istedim. ama hep erteleye erteleye bugüne geldim. keşke karar verdiğim zaman yapsaydım hepsini. şu an her şey daha farklı olurdu. sizinde oldu mu böyle pişmanlıklarınız? paylaşırsanız teşekkürler..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• hemen hemen aynısı hatta aynı

Bir şey soracağım yaş kaç .Bence yaş kaç olursa olsun o yapamadıklarını yap

Yaşım geçti diye vazgeçme Çünkü 5 yıl sonra keşke 5 yıl önce deneseymişim ya da yapsaymışım diyorsun

Yani aslında şuanki gözünde büyüttüğün o yaşı küçük bulacaksın

Ben bir 5 yıl daha geçmeden yapamadıklarımı yapmaya karar verdim .Çünkü 5 yıl önce deneyecektim. Cahillik yapım yaşı sorun ettim .

1|0
    0|0
    • yaşım 20. haklısın ertelememek lazım ama artık geçti gibime geliyo.

• daha çok başındasın Kaybettiğin hiç bir şey yok

Bir an 25 ni hayel et .20YAŞINDA OLDUĞUNA SEVİN

Birde insan isteklerinden vazgeçemiyor. Belli bir zaman bastırıyor ama fakaf belli bir süre sonra tekrar yüzeye çıkıyor

Sen hemen gerçekten geç olmadan yola koyul

• şu an bastırdığım zamandayım sanırım. ama haklısın. teşekkürler yorumun için

Erkekler Ne Diyor 5

• herşeyi yaptım fakat paradan kaynaklı olmadı.hep para lazım oldu ama yoktu.

üni kazandım gidemedim.mesela

1|0
    0|0
  • bende biraz sendenim galiba ya hep planlar kurdum ama harekete gecemedim bir türlü. bunu yenmek için bir yığın kişiselgelişim kitabı okudum yaramadı. işte kimi insanlar aksiyon insanı oluyo kimiside benim gibi

1|0
    0|0
  • Aslında insanı en çok acıtan şey; hayal kırıklıkları değil. Yaşanması mümkünken, yaşayamadığı mutluluklardır.

Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

0|0
    0|0
  • Hayatımın her anında oluyor şöyle yapsaydım aslında iyi olurdu falan küçükken iyi eğitemmişler gabila ailem .s

0|0
    0|0
  • keşkelerim olmadı olmaz.. olması gerektiği içindir yaşadıklarım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...