A. K. M ne olmalı?

A.K.M ne olmalı?

Ben diyorumki; Atatürk kültür merkezi, çatısında anfi tiyatrosu olan, ön cephesinde cameken bir tiyatro ve sinema sahnesi olan, Roma ve Osmanlı mimarisinden esintiler taşıyan, ön cephesinnde, her yıl dünya tiyatrolar gününde, sinema gününlerinde, yani gösteri sanatlarının, kendi özel günlerinde, meydana yani halka en özel gösterilerin sunulduğu ve Dünyada tek olacak bir yapıya dönüştürülsün.
Siz ne dersiniz bu konuda?

Güncellemeler:
20gün @iştekuzukuzugeldim umarım sıkıntılar giderilir. Zaten görüldüğü üzere mağdur gelinler ve istismarları aralanmamaması konusunda hem fikir olmamız ve bu işe siyasi açıdan bakmamamız, önemli bir şey. umarım toplumda, siyasilerde bu buluştuğumuz noktada buluşur der ve bu konuyla ilgili en komik yapılan, resmi paylaşırım.

http://i.hizliresim.com/3v2bXM.jpg

Bu arada bu sayfanın sorusunada cevap pekleeyyirum

1|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu söylediğine kullar ve kıllar çok kızıyorlar.. Ustaları ne derse o olur.. Bence koyun ve sığır ağılı yapılsın çünkü gittikçe sığırlar ve koyunlar çoğalıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anne Makarna Koy...

1|1
    0|0
    • 22gün

soru yanlış anlaşıldı başlıga göre :/

• 22gün

soruna gelince haklısın olmalı

• 22gün

Hiçt öyle düşünmemiştim.

• A. K. M. Atatürk Orman Çiftliğine taşınmalı
    A. K. M. Nin şimdiki yeri Türkiye Sanat Müzesi olmalı
    Atatürk Orman Çiftliğine taşınan A. K. M. De sanatsal ve bilimsel araştırma ve geliştirme yapılarak daha aydınlık bir geleceğe yönelebiliriz
    Atatürk Orman Çiftliğinde boş ve gereksiz binlerce oda var

0|1
    0|0
  • Ne yapılacak ise bir an önce yapılsın artık.
    Orda hurda halde duruşu Taksim meydanına yakışmıyor

0|1
    0|0
    • 21gün

Önerim nasıl İstanbul belediyesinede yazdım ama dönüş olmadı. Meydanda, halkın izlediği tiyatro, ya da sinema, adıda Dünya İstanbul festivalleri olsa?

• 20gün

Zavallı eşek. :(

• 20gün

@iştekuzukuzugeldim eşek erkek rahat ol. Alır intikamını o

• Acilen yıkılmalı yakışmıyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• AKM ATATÜRK kultur merkezi idi ve ATATÜRK kultur merkezi olmali

0|1
    0|0
  • Camekan tiyatro derken halka açık şekilde mi?

0|0
    0|0
    • 21gün

Çatıda anfi tiyatrosu, içinde her türlü görsel sanata uygun bir alan, ön yüzünde meydana açık cameken, sadece sanat günlerinde, şölen havasında bir gösteri, güzel olmazmı?

• 21gün

Güzel değil muhteşem olur hem de. Gayet başarılı bir fikir :)

• 21gün

Eyvallah☺

• Unutmayin çocuklar Atatürkü sevmek zorunda değilsiniz ama tapmak zorundasınız

0|0
    1|0
  • Olsun anasını satayım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...