Kemal Sunal'ı özlüyorum. Kemal Sunal'ın yerini kim doldurabilir? :'(

Ya ben o adamı çok severdim Allah rahmet eylesin tüm filmlerinin koleksiyonunu yaptım fakat ne bilim aileden biri gibiydi bana piskopata bağladım mı hababam sınıfını salako yu izler gülerdim kızları eve pul koleksiyonumu göstermeye değil Kemal Sunal izlemeye götürürdüm film bitene kadar da kıza ellemezdim :D ne bilim utanırdım ya ayıp gibi gelirdi :( Ama ama o artık yok yeri de dolmuyacak ben ne yapıcammmmm?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• yüzüncüye izledik belki filmlerini ama hala keyifle izler güleriz.her zaman öyle sanatçılar gelmez.hep hatırlanır hep özlenir kemal sunal.

0|0
    0|0
  • Hiç kimse dostum öyle adamlar kolay kolay gelmez dünyaya !

0|0
    0|0
  • kemal sunal flimlerıni izlerken bile hala gülüyorum nerde o eski günler şimdi

0|0
    0|0
  • belki onlarca kez seyerettik filmlerini ama hala ekranda zaplarken denk gelse yine aynı tatta seyrediyorum :)) Allah gani gani rahmet eylesin...Sayende andık be rıfatozkancomtr...

0|0
    0|0
    • sagol abi gecen haberturk de bakdım :D kemal sunalın oldugu fımlerde hala yenı son moda dızılerde reytıng gusmesı oluyormus

• evet...hala o çocukluğumdaki tadında...sevgili rıfat... :)))))

• rahmetliyi bende çok severdim. en çokta bu sahneyi severdim link

0|0
    0|0
  • rahmetli Kemal SUNAL kadar kimse olamazda Erdem YENER onun yolunda ilerliyor...

0|0
    0|0
  • Yerini kimse dolduramaz ama illa ki bir aday istiyorsan Tolga Çevik derim..

0|0
    0|0
  • kimse dolduramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...