Metallica'nın 2016 yılında halen adam gibi albüm yapabilmesi çok hoş bir şey değil mi?

Albümün en tuttuğum parçalarından biri bu, klip falan da güzel bayağı.

Uzun bir süredir bittiğine ikna olduğum Metallica kısa bir süre önce Hardwired to Self Destruct isimli albümünü yayınladı.

8 senedir stüdyoya girmemenin etkisiyle olsa gerek, çok güzel bir albüm yapmışlar.

80'lerdeki efsanevi albümlerden sonraki en iyi albüm olabilir belki de, o derece güzel şarkılar var albümde.

John Petrucci ibret almalı bence Metallica'dan.

3|0
65

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Müzik rock ise, müzik grubu Metallica'dır. Kült bir gruptur kimse bunu inkar etmesin. Teşekkürler paylaşım için..

1|0
    0|0
  • Çok hoş. "Make Metallica great "again adeta. Böyle köklü bandlar dönem dönem küsüyorlar, neyseki avrupalı fanları vefalı

0|0
    0|0
    • Dream Theater iki senede bir albüm yapmayı şu albümü dinleyince bırakır umarım. Normalde onları dinlerim en çok, ama şu markalaşma olayı gruplara çok zarar veriyor, Metallica'da da olay buna döndüğünden grup piyasalaşmıştı.

Ama Petrucci denyosu Hetfield gibi bir adam değil, o yüzden sanmam öyle yapacaklarını.

• Metallicanin ayakta durmasini saglayan en buyuk sey bir devrin baslangicinda yerleri olmasidir. Dinleyemiyorum ben bunlari shsgsvs

0|0
    0|0
    • Metallica'nın ayakta durmasını sağlayan adam grupta en kıl olduğum kişi olan Lars bence.

Davul çalmayı grubu organize etmek kadar iyi beceremedi hiç.

Normalde ben de dinlemem fazla, çünkü uzunca bir süredir adam akıllı bir albüm çıkarmamışlardı.

• Bakayim o vakit

• Büyük bir başarı evet, çünkü kaliteyi yakalamış bir grup...

0|0
    0|0
    • St. Anger denen rezalet de aynı adamların elinden çıktıydı.

• Herkes her zaman mükemmel değildir.

• Herkes her zaman mükemmel değil de Metallica son on yılın bitmiş grubu damgası yemişti, öve öve bitirilemeyen Death Magnetic bile o kadar iyi değildi. 8 yıldır ortalarda yoktular, iyice şirketleşmiş ve müziği ikinci plana atmışlardı.

• Tarzım değil ergenlikteydi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...