En sevdiğiniz kitap kahramanı kimdir ve neden o?

Sizi tanımlayan bir karaktere sahip olduğu içinmi yoksa etkilendiğiniz içinmi

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımlamaktan ziyade etkilemiştir. 19. yüzyıl Rusyasının o narodniklerden, köylülerden, nihilistlerden, Batıcılardan oluşan karma toplumunda, nihilistlere yakın duran bir karakterdir. Romanın özellikle son kısımları, yani bir mezarlıkta geçen kısımları çok etkileyicidir:

"Bazarov" (Babalar ve Oğullar)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• gündüz ölüsü Bill compton. Adam vampir :D ve kitapta anlatılan karakteri acayip iyi. Adamın karakterine aşık olmuş biriyim :D

0|1
    0|0
  • Uçurtma Avcısı-Hasan.Fazla ütopik olsada.

0|1
    0|0
  • suç ve ceza, dostoyevski ..raskolnikov..adamın ruh hali olanları anlama çabam ve tekrar tekrar okuyuşum.. beni çok etkiledi

0|1
    0|0
  • 1Q84'deki Aomame. Değişik bir karakterdi.

0|1
    0|0
  • giderken bana bir şeyler söyle kitabında

Dr.Mavi olmak isterdim:)kendimden bir şeyler bulduğum ve olmak istediğim kişi O.

0|1
    0|0
    • Konusu ne? (Bu arada ben raskolnikov :)

• Önemli değil :) ben yayın evine dikkat ederimde bazılarının çevirisi iyi olmuyor. Teşekkürler

• rica ederim:)

• Elizabeth Bennet. aşk ve gurur kitabındaki karakter. hayatı ve karakteri yakın geldi okudukalrım içinde

0|1
    0|0
  • valla harry potter a bayılıyorum kitaplarına da filmlerine de çocuksu gelebilir ama beni o büyüttü zihinsel olarak bana çok şey kazandırdı 7 kitap tek hikaye :)

0|1
    0|0
    • Aynen ne zaman çıkacak diye heyecandan beklerdim şimdiye kadar felsefe taşı ve azkaban tutsağının filmini izledim kitaplarını zaten filmleri çıkmadan bitirdim sonuncusunu tek seferde bitirdim :)

• küçük ağadaki istanbullu hoca efendi çok sevdim onu

0|2
    0|0
    • Din adamlarını hep kötü göstermiştir Cumhuriyet dönemi romanları. özellikle Yeşil Gece. o anlamda tabu kırıcıdır ve kanlı canlı bir din adamı portresi çizmiştir.

Dizisi de vardı.

• evet. en azından siyahın ve beyazın o zıtlığından sıyrılmıştı.

• çok güzel yazdın :)

• Küçük Prens ve Momo

Nedenini söylemeyeceğim belki kitabı okumayanlar okur

0|1
    0|0
  • Aydilge Sarp- Bulimia Sokağı'ndaki Tuğyan etkilediği için.

0|1
    0|0
  • Çalıkuşu-Feride çünkü Feride bana çok benziyor davranışlar yaşam biçimi herşeyi ile kendimi görüyorum onda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• valla batman .. adam az şey yapmadı

0|1
    0|0
  • Amin Maloouf- Semerkant kitabındaki

Hasan SABBAH

0|1
    0|0
  • "Sil Baştan" diye bir kitap okudum orada Bennet diye bir seri katil vardı o çok hoşuma gitmişti.Katiller hoşuma gidiyor çok düzenliler

0|1
    0|0
  • Işbara Alp en etkilendiğim kitap kahramanı...

0|1
    0|0
  • Dante edmont , kendisi ihanete uğramış hapis yatmış fakat sonra hainlerin götünden kan almıştır , kendisi monte kristo kontudur, gönüllerin sahibidir. Adamdır adam

0|1
    0|0
  • Tyler durden fight club. Tek gecerim... Kitap cok guzel

0|1
    0|0
    • Filmini izleyince kitabını okuyasım gelmiyor :)

• abi ben bak hiç abartmıom filmini izlesen de hiç canın sıkılmadan okuyacaksın. Yani ben çok roman okumam ama acaip sarmıştı. Chuck Palahniuk. Hem kitap biraz daha anlamlı. Tavsiye ederim. Vampir okuyacağına bunu okusunlar :D:D

• Ben vampir okumam sevmiyorum o tarz kitapları

• İnce Memed haklı bir kavganın peşinde olması gerçekten öyle birinin olması beni etkilemişti

0|1
    0|0
  • Çalıkuşu - Feride :D

0|1
    0|0
  • ökkeş kapıcı kitabındaki ökkeş tabiki.

0|1
    0|0
  • tommiksteki konyakçı oluyo mu

0|1
    0|0
    • O babamın devrinde kalmış tommiks texas mı neydi unuttum babam bisürü vardı annen attı diyor. Olur o da olur

• kıyıylığ atılır mı ya

• Babam tarihi eser falan diyordu. Atmış annem. Benim annem herseyi atar 85 yıllık yaş üzüm şarabını attı yanlışlıkla :D

• babalar ve ogullar \ bazarov

0|1
    0|0
Yükleniyor...