Bir bakabilir misiniz?

Ya şimdi benim tarih-siyaset hakkında öyle fazla bir bilgim yok. Öğrenmek istiyorum. Yani böyle biraz genel kültür seviyesinde birazda detaylı, önemli konular falan gibi şeylerin de bulunduğu herhangi bir kitap öneriniz var mıdır?

0|1
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle NUTUK u oku hocam

0|0
    0|0
  • Ne tarihi istiyorsun ama? Yakın tarihten başlayıp Hz. Ademe kadar yolu var :D

0|0
    0|0
  • Otomatik portakal

0|0
    0|0
  • biraz daha fazla oku

0|0
    0|0
  • 😁😂 hazıra konmak istersen yok öyle bir şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nutuk okuma çok ağır olur. Dünya klasiklerinden okumaya başla, gündem ve astronomi hakkında asgari miktarda bilgi sahibi ol. İMDB top 250 deki filmleri izle, 70 ler,80ler ve 90'lar müziği hakkında bilgin olsun. Caz dinle sevmesen bile önemli sanatçıları ve şarkıları bil. Ressamları ve tabloları. Belli başlı resim akımlarını bil mesela kübizm gibi. Ve kimsemin yanında felsefe çok saçma falan deme.

0|0
    0|0
    • 22gün

Öğrenmek istiyor, göz boyamak değil. Her boku azcık öğren ki ortamlarda yarım yamalak bilgi paylaş, egonu besle demek bu.

• 22gün

soruyu ben mi sordum yavrum (: genel kültürden bahsetmeyelim bu arada. imdb top 250 ile olmaz bu işler. indie filmleri konuşalım, kült filmleri mesela. popüler kültür ürünü olmayan, sanatsal objeleri konuşalım.

• 22gün

Allahım caz seven tarih bilen kız sanırım aşık oldum :D kanka cidden sevindim mesajlasmak isterim seninle ^^

Yükleniyor...